Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is undort érez ilyenkor?

Más is undort érez ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van az a jelenség amikor egy csinos fiatal lányt megbámul egy vén trottyos meglehetősen igénytelen férfi. De nem ám csak odanéz,szép kényelmesen mustrálódik,nem zavartatja magát,lerí róla hogy feljogosítva érzi magát,hisz férfi,ő megteheti hogy pofátlanul vetkőztessen a szemeivel.Ilyenkor elkap egy ilyen undor érzés. Más is érez hasonlót mikor valaki a szintjén erősen túlmutató nőket pofátlanul megbámul? (És itt nyilván nem egy egyszerű odanézésről van szó, hogy "igen,ő csinos" és megy tovább)
máj. 22. 08:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Szánalmas az ilyen és női oldalról számtalan kellemetlen percet okozott már az ilyesmi.
máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Én nemtől függetlenül undort érzek a legtöbb embertől ha ràm néz vagy túl közel àll.
máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem érzek undort, nem vagyok gondolatolvasó, lehet, hogy szegény öregember éppen hallucinál valamit az idős fejével. De ha így lenne, ahogy mondod, akkor mivel lenne jobb az, ha egy fiatal, igényes csávó csinálná ugyanezt? Az már oké lenne, mert ő máshogyan néz ki? Szerintem te tipikusan az a nő vagy, akire ha rámosolyog egy férfi az utcán, akkor feljelented szexuális zaklatásért... na ez az ami undorító szerintem.
máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3# egyrészt ajánlanám az utolsó mondatomat


Másrészt igen,képzeld el,kölcsönösen szemezni, megnézni egymást egy szintén vonzó fiatal férfivel valahogy sokkal jobb érzés, mint amikor Józsi bácsi vetkőztet a szemeivel.és ne hidd hogy AZT a nezest nem látják a nők...

máj. 22. 08:30
 5/29 anonim ***** válasza:
45%
#3 Nem létezik ilyen, hogy mosolyért feljelentenek valakit. A nőket még valódi nemi erőszak miatti feljelentéskor sem szokták komolyan venni. Ez csak azoknak a csávóknak a vesszőparipája, akik úgy érzik, hogy megfosztották őket a szexuális zaklatás jogától, mint pl. füttyögés, fogdosás, beszólogatás, hogy durvábbakat ne mondjak.
máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem csak néztek, ki is kezdtek velem. A nem szót nem ismerték, alig tudtam őket lerázni.
máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 3-asnak azért van valamennyi igaza. Én is voltam màr meggyanusítva hogy bàmulok mert a -4 diploptriàs szememmel pont úgy nézett ki hogy bàmulom az őrs vezér téren a hév platform màsik oldalàn lévő illetőt. Aztàn valójàban hosszú volt a nap, zenét hallgattam, bambultam és azt se tudtam hogy ott van.


Jó ez gondolom ritka eset. De ha nem aktívan pàsztàz a màsik csak bàmul kifele akkor szerintem meg lehethitelezni a jóindulatot.


Ellenkezőleg is volt velem hasonló szitu amikor én értettem félre valamit. Azt hittem hogy a metrón fotóz a sràc, és odamentem hogy mégis mit gondol. Ott tudtam meg hogy az apple-nek volt egy olyan zseniàlis ötlete hogy az iphone vaku felvillan ha üzenet érkezik. Én meg azt hittem fotózgat, és lassan ott tartottam hogy elveszem a telefont. Utàna kölcsönös bocsànatkérés volt.

máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7# sajnálom hogy igy jártál

Én az olyan szituációkról beszélek amikor egyértelmű a szándék (pl rendes követ a szemével a másik)

máj. 22. 08:44
 9/29 anonim ***** válasza:
30%
Ha nagyon zavar lefújhatod paprika spray-vel és garantált, hogy két óráig senkit nem fog bámulni, de látni sem.
máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Még a 3#hoz hozzáfűzném, hogy sose fogom megérteni ezt a sértettséget,ami süt egyes ferdiakból,mikor arról van szó, hogy a nőnek is számít, hogy a férfi vonzó legyen. Nekünk is jó egy vonzó apolt jóképű pasi kozeledése mint egy jozsi bácsié.


A kérdésben is azért emeltem ki a kinézetet,mert az ilyen emberek valahogy saját magukat nem veszik észre hogy hogy néznek ki és sose lesz olyan nőjük mint akit így hátradőlve mustrálnak.Ez az én személyes sértettségem, hogy taszit mikor lesír undorito kinézetű férfiakon, hogy azt hiszik, hogy nekik is JÁR alájuk egy fiatal vonzó nő, és bele se gondolnak, hogy a másiknak ez milyen érzés lenne. Nem is foglalkoznak vele

máj. 22. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!