Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel utóbbi időben eléggé komázunk. /az elmúlt pár hétbe/


Tudni kell, hogy nekem tavaly óta tetszik. Akkor annyira zárkózottnak tűnt meg nem tűnt annyira barátságosnak. Ez még jobban dobott nekem rajta. É s úgy voltam, hogy én nekem ő kell, és a közelébe akarok kerülni.

Múltkor odajött egy kicsit barátkozni /1 évvel rá/

Azóta tök jól elvagyunk meg minden. Azóta persze leszűrte már, hogy nekem bejön. Utána elkezdett más csajról beszélni, hogy ez milyen helyes meg minden. Meg, hogy azzal összejönne. /tuti lekoptatós izé/

Aztán elkezdte egy munkatársát emlegetni mégjobban. /jelzem alig öregebb a csaj nálam/ És tegnap elkezdtünk erről a témáról beszélni.--> ő hozta fel. Hogy ő hozzám túl öreg meg mit tudomén. /basszus ennyi erővel a csajhoz is öreg/


Annyit mondott, hogy a csajjal eléggé alauklgatnak. Jó rá hagytam. De azt azért megjegyzetem neki, hogy nem érdekel de akkor is mellettem fog kikötni.


Júniusba lesz valami főzés egy barátikörrel. Ha most addigra összejönnek meg hozza magával akkor ott mit lehetne csinálni, hogy ne fojtsam meg azt a csajt? /bár szerintem ha ott fog nyirvákolni tuti leöntöm/


Nekem kb. annyi jutott eszembe, hogy viszem a napszemcsim és ha zavar akkor felveszem és arébb megyek mondván, hogy ha rajtam van akkor nem vagyok itt.


2013. máj. 20. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Mit lehet tenni? Mást keresni.
2013. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alaque ***** válasza:
67%
Ne alázd meg magad azzal, hogy futsz egy pali után.
2013. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!