Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy vagytok ezzel az esős...

Torpokos kérdése:

Ti hogy vagytok ezzel az esős idővel? Vannak árvizek nálatok?

Figyelt kérdés
Meséljetek, én Erdélyben lakom....itt hetek óta kissebb-nagyobb megàllàsokkkal csak esik :/:/...nàlatok?
2013. jún. 11. 19:12
 1/5 anonim válasza:
Itt is vannak.. Majdnem minden nap esik, a Duna miatt alig lehet közlekedni, annyira ki van öntve
2013. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eltudom képzelni, hogy mennyire kellemetlen lehet..... :(
2013. jún. 11. 19:22
 3/5 anonim válasza:

Én teljesen el vagyok keseredve. Június 11-ét írunk, tavaly ilyenkor már rövidnaciban, fürdőruhában szaladgáltunk, mostmeg egy pulcsiba.. hát milyen idő ez?!?!?!

Attól félek, hogy nem lesz igazi nyarunk, bár reménykedjünk :) legalábbis én azt teszem

2013. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk Nyíregyen ma is olyan meleg volt, hogy alig bírtam ki, amíg hazaértem. Azonnal átvettem a fürdőruhám és mentem ki a napra. Már egy hete kellemes nyárias idő van, de ma meg lehetett gyulladni. Tegnap volt ilyen nagy nyári vihar, de amilyen gyorsan jött, olyan hamar el is vonult.
2013. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, mert rühellem a meleget. Az sem érdekel, ha szakadó esőben kell dolgoznom és szétázik mindenem. Legszívesebben örömtáncot járnék, mint az afrikai emberkék, akik alig látnak esőt.
2013. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!