Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szeretnék táncolni de...

Nagyon szeretnék táncolni de félek!?

Figyelt kérdés
Szeretnék táncra járni mert jól megy de félek hogy az emberek megszólnak hogy én táncolok mert eléggé szégyenlős vagyok ilyen téren. Túlságosan is érdekel mások véleménye, de ha unatkozok maguktól jönnek a jobbnál jobb koreográfiák és amikor táncolok otthon egyedül akkor hirtelen olyan magabiztos leszek mert érzem h én ebben jó vagyok de utána ez az érzés elszáll és megint csak félek.
2013. jún. 11. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell félni? A szívesen csinálod és van hozzá tehetséged, nosza rajta, ugorj neki. Miért érdekel mások véleménye? Mi az, hogy megszólnak? Ne csak a zárt ajtók mögött, a szobában legyél magabiztos. Különben is most kell táncolnod, amikor fiatal vagy. PONT. ENNYI.
2013. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha jól táncolsz, nem hiszem hogy megszólnának. Meg szerintem a fiúknak is bejön (lány vagy, ugye? :D)

Csinálhatod azt, hogy teszel fel youtube-ra videókat, arról, hogyan táncolsz, vagy keress valamilyen tánccsoportot a közelben.

2013. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok :D köszönöm a bíztatást :D igazatok van
2013. jún. 11. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

olyan vagyok mint te:

elkeztem hipp hoppra járni,de tudtom kívűl az osztálytársam is oda járt na hát gondolhatod hogyan sokkolt amikor megláttam...


másnapra a suliban csak rólam nyűzsögtek..mire mindenki kérdezgette hogy hogy járok? Mondtam miért?

azt mondták nem néznék ki belőlem,mert nem vagyok elég tökös és hipp hoppos...


Többet nem mentem...elszalasztottam mert nem tetszett másoknak.

Megbántam.

Nem kövesd ell azt amit én!!!

2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Menjél el kezdő társastánc oktatásra. Iszonyat jó önbizalom fejlesztő! Meg nagyon szórakoztató is.

Félni nincs értelme, mert a többség nem lesz úgysem nagyon ügyes (kivétel aki csajozni megy oda :)).


Üdv

2013. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!