Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van a világban még egy olyan...

Van a világban még egy olyan ember aki kicsi korától kezdve erőteljesen érdeklődött a műszaki dolgok ill. témák iránt, a szülei mindentől féltették, egyke gyerek volt és 26 éves korára nincs egy barátja sem ill. soha nem volt még nővel?

Figyelt kérdés
Továbá informatikus a szakmája, szabadidejében számítógépes játékokat játszik éjjel-nappal, sosem mozdul ki az otthonából ráadásul kedvenc sorozata a Star Trek? Mit gondoltok, van az ilyen embernek még esélye egy normális életre?

2013. jún. 26. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok ilyen van. És a legtöbb képtelen/nem akar változtatni.

Nekem volt olyan 45 éves tanárom aki ilyen sorozat/film sci-fi mániás volt, egyedül élt és informatikát tanított.

Elég szánalmas volt :/

Mivel a férfiak félnek a nőktől ez nem meglepő. Ne agyalj ezen csak csináld amit eddig, az életed minimum 1/3 már eltelt, a többi is el fog szaladni.

2014. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van. Én.
2014. febr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van egy film, amit még régebben láttam, itt írnak róla:


[link]


Rákerestem, és megtaláltam, magyar felirattal:


https://www.youtube.com/watch?v=eEGAey3gMrQ


Én nagyon szerettem ezt a filmet, nézd meg, hátha ad egy kis lendületet a változtatáshoz.

2014. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!