Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan felkapott a...

Miért olyan felkapott a Kardashian család?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Kik ők?
2013. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire felkapottak, mert nem hagyják, hogy elfelejtsék őket az emberek. Semmit nem csináltak, a Kim összefeküdt vkivel ami persze "kiszivárgott véletlenül" a netre, azóta meg igyekeznek mindig bekerülni a celebhírekbe.
2013. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alaque ***** válasza:
100%

Azért, mert ha valakit sokat mutogatnak a tévében, akkor az emberek egy rétege - általában a szellemi alsóház - egy idő után kíváncsi lesz rájuk, függetlenül attól, hogy csinálnak-e valami érdekeset, vagy sem.


Nos a Kardashian család, akár mondjuk itthon a "Győzike család" semmit nem csinál, csak szerepel a tévében. Az emberek megszokták, hogy szerepelnek a tévében, ezért igényük van rá, hogy újra és újra lássák őket. Idővel aztán nem csak a tévében szerepelnek, hanem a Blikk - és annak brit megfelelője - címlapjára kerülnek. Ezért Győző Kardashian pénzt kap a brit Blikktől, a brit Blikket pedig többen veszik meg Győző Kardashian miatt, az emberek pedig megkapják a mentális csócsálni valójukat. Mindenki jól jár - kivéve azt, akit zavar, hogy emberek a semmiből csinálnak pénzt, átverve nem túl okos embereket, hogy a semmiért adjanak pénzt. Itt a legnagyobb gané a brit Blikk, aki elhitette Győző Kardashiannal, hogy ő akkor is ér valamit, ha szart sem csinál. Győző Kardashian is elég gané, mert elhitte ezt a nyilvánvalóan égbekiáltó hülyeséget, de ő áldozat is egyben, ugyanis megfosztatott a normális, spirituálisan tartalmas élet lehetőségétől. A ganésági háromszög szopóágán a butábbik fajta ember áll, aki inkább saját magával szemben gané, mert annyi tudatosság sem szorult belé, hogy felismerje, hogy a semmire költi a pénzét, amikor megveszi a Blikket.


Én a magam részéről nem aggódom különösebben, kerülöm a bulvárt, és bízom benne -sőt, meggyőződésem -, hogy egy esetleges, a globális információs infrastruktúra összeomlását is magába foglaló "világvége" esetén a Blikk semmirevaló intézménye és a semmihez sem értő Győző Kardashian fog először elpusztulni. Ez megfelelő elégtétel. Ha vallásos lennék, azt mondanám, vigasztal, hogy nyilvánvalóan a pokolban fognak megrohadni.

2013. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a Győzikés érvelést. Azt hittem egy perce, hogy csak én gondolom rosszul, hogy a semmiért kapták fel őket, és még a csapból is ők folynak. Nem tudom hányan vannak tesók, de pl. én szoktam nyelvgyakorlás céljából angol oldalakat böngészni, és rohadt kiakasztó, hogy valamelyik tehetségtelen mindig benne van a családból....
2013. júl. 6. 09:15
 5/5 anonim válasza:
azért, mert bemutatják hogy, hogyan él egy igazi amerikai gazdag család... és innen indult a karrierük
2014. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!