Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg igaz az, hogy minden...

Tényleg igaz az, hogy minden csoda három napig tart? Mégis meddig beszélnek az emberek majd erről? :O

Figyelt kérdés
Szóval a nyáron nagyon berúgtam és a buli wcben hancúroztam egy sráccal, erre a suliból két csaj ránk nyitott, és valószínűleg ennek híre megy majd. :/ Sajnálom amit tettem, jó lenne, ha titokban maradna.
2013. aug. 27. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha pletykásak a csajok akkor hír lesz belőle.. Hogy meddig fognak rajta csámcsogni ?? Addig amíg

- reagálsz rá, látják hogy idegesít

- amíg nem jön egy újabb szaftos pletyka ami a te pletykád eltörpül mellette..

2013. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, meg barátaim is :D. Annyira sajnálom, hogy megtörtént ez az eset, nagyon régóta lejárok bulizni, és eddig soha sem történt meg, nagyon régóta tetszett ez a srác és na bumm...hát nem érte meg!
2013. aug. 27. 12:52
 3/3 A majom válasza:
Az te voltál ?
2013. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!