Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki szeretne barátkozni...

Valaki szeretne barátkozni velem? 17/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok hasonló kérdés van már, és előre is elnézést, ha valakinek adtam egy újabb szálkát a szemébe, de próba cseresznye. :D

Igazából szimplán szeretnék lányokkal barátkozni, lehetőleg Jász-Nagykun-Szolnok megyéből, mert sajnos (és nem önsajnáltatás céljából) nincsenek barátnőim, és már hiányoznak azok a tipikus "csajos" dolgok. Előre is leszögezném, hogy ez nem erőszak, nem fogom ráerőltetni magam senkire. Persze nyugodtan mondhatja azt bárki, hogy fogjam magam és szólítsak le valakit, de nekem az nem igazán megy. Próbálkoztam összebarátkozni osztálytársakkal, de egy kis idő múlva már le se sz*rtak, bár ez most itt lényegtelen. Úgyhogy nem szaporítanám feleslegesen a szót. Köszönöm, ha elolvastad!:)


2013. szept. 3. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

hát, sem lány, sem J-N-Sz megyei nem vagyok, de ha gondolod írhatsz nekem, de csak akkor ha nem vagy te is olyan aki eltűnik miután a "mesélj magadról, mit tanulsz, miket szeretsz csinálni" típusú kérdések elfogytak, üdv

27F

2013. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!