Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a kevésbé...

Miért van az, hogy a kevésbé szimpatikus ismerősökkel találkozok össze gyakrabban?

Figyelt kérdés

Buszon, iskolában vannak emberek akik szimpatikusak, akiket szívesen látok, találkozok velük, és olyanok is, akikkel nem szívesen.

Jóval gyakrabban összefutok azokkal, akiket nem kedvelek, mint azokkal akikkel még szeretnék is összefutni, mert szimpatikusak. Azokat szinte keresnem kell, hogy találkozzak velük.

Ennek mi az oka?


2013. nov. 22. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
pech
2013. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nálam is így van sajnos. De ilyen a sors :-)
2013. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor keresd meg őket erőszakosan,úgy értem ha komolyan szimpatikusak,próbáld megmondani nekik,hogy azok és hogy valahogy többet kéne találkoznotok!
2013. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl azért találkozom többször kellemetlen ismerősökkel, mert sajnos belőlük van a több... :D
2013. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert több van belőlük :D
2013. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés olyan aranyos :)), de nagyon igaz. Én is szoktam így járni, meg is van egy-két módszerem erre :P.
2013. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!