Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti ilyen helyzetben mit...

Ti ilyen helyzetben mit tennétek (kollégium)?

Figyelt kérdés

Tizedikes lány vagyok. Nem olyan sokan, 30-an lehetünk a koleszban. A lányszinten a lányok egész nap, este 11-ig is trappolnak, sikítoznak, visítoznak, ordibálnak, csapkodnak, dübörögnek, hisztiznek, minden ami néhány alacsony intelligenciájú illetve pár gyerekes felfogású 'nőtől'-lánytól kitelik.. Nekem ez sok, fiúk között nőttem fel akik az efajta viselkedést nem tolerálták, nem is szoktam rá, anyától is megkaptam volna a magamét..

Elég kemény gimnáziumba járok, és így tanulni sem tudok. Ha nagyon megunom, lemegyek az alsó szintre ahol a fiúk is vannak, de ugye nem lehet állandóan, mert akkor én vagyok a téma hogy teszem magam nekik.

Éjjel tanulok, mert délután szakkörök, mindennapos tesi, közösségi szolgálat. Az alsó szinten a szilencium terem van meg a fiúk is ott laknak, így beszélgetés lenne belőle hiszen látták hogy bemegyek a terembe. Szabad szilós vagyok de ott sem lehetett tanulni mert ott is megy a duma. Kikészít hogy alig alszok, mégis naponta 2-3 dolgozat simán van. Nem tudom mit kezdjek ezzel a kolesszal, energiám sincs annyira rossz a kaja is :/

Hétvégénként elmennék bulizni, havonta 1-2x de hát az is a tanulásból áll mert semmit nem tudok itt tanulni a gipszkarton falak között mérsékelt fűtés mellett.. Beszélni sem tudok kivel, nevelők nem tudnak mit csinálni, szüleim se, a lányoknak meg nem lehet szólni, mintha a falnak beszélnék. :/ Tavaly jó volt, de már szobatársam is átvette ezt a stílust.:c


2013. nov. 26. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Füldugós fülhallgató + zene? Semmit nem fogsz hallani a külvilágból... elég kézenfekvő.
2013. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megszoksz, vagy megszöksz.


Ilyen felállással neked nincs hatalom a kezedben a változtatásra.El kell fogadnod, hogy most így alakulnak a dolgok.

2013. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezerszer próbáltam, a zenétől nem tudok tanulni. Ha meg csak simán bedugom a fülembe, semmit nem ér.
2013. nov. 26. 22:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, én lassan végzős egyetemista vagyok, örültem hogy koliból elszabadultam, erre kifogtam albérletben egy szobatársat, aki nonstop játszik, meg minden mozdulata olyan mint egy elefánté, plusz minden apróságért 20x kell szólni.


Sajnos biztos megoldás csak a költözés ha van lehetőség.

2013. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Füldugó.. vagy egy másik koli,ha van..
2013. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

málsik koli csak főiskolás van, meg egy ennél sokkal rosszabb.

füldugót kipróbálom, hátha jobb lesz.

köszi mindenkinek!

2013. nov. 26. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el pl. könyvtárba?
2013. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Este 7 körül be van már zárva szerintem, leghamarabb akkor jutok el oda hogy tanulok:) 3-ig suli, aztán kaja, meg fél óra pihenés, 4-5 között meg kezdődnek a 'programok' amiket fenn írtam. De ahogy írták, megszoksz vagy megszöksz.:) Erősebbnek tartom magam annál minthogy megszökjek, biztos van módszere ennek is.
2013. nov. 26. 22:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor "járj le a fiúkhoz". Ha meg leskelődnek és látják, hogy csak tnaulsz, rá fognak unni.
2013. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

rendben, kipróbálom.:)

köszönöm:)!

2013. nov. 26. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!