Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy oszt. Társam és el...

Van egy oszt. Társam és el fog menni év végén másik iskolába, és tetszik. Szóval most el kéne felejtenem?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik az a fiú és én is tetszem neki, mindig együtt vagyunk, és az iskoláról (ahova menni akar) is kerestem szar dolgokat, de azt mondta hogy a foci az élete. Nem tudom lebeszélni róla hogy elmenjen. El kéne felejtenem vagy megakadályozni hogy elmenjen? Szóval melyik legyen??
2014. márc. 4. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálj inkább paprikáskrumplit kolbásszal....az jóóó lesz!
2014. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen messze van a másik suli?:/

Szerintem ne próbáld meg lebeszélni. Biztos oka van annak, hogy miért akar elmenni.

2014. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég önző dolog az, hogy megpróbálod megakadályozni azt, hogy elmenjen. Amúgy nem tudnátok találkozni iskolán kívül? Ha pedig tényleg semmi lehetőségetek nem lesz találkozni, akkor jobb lesz, ha lemondtok egymásról, mert csak szenvedés lesz a dologból.
2014. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kérdezd meg hogy van facebook vagy skyp vagy email vagy citromél kérdele a telefon számot ha van telefonotok és tusz vele beszélni én az elsöt csináltam mert egy barátom

elköldözöd és facebook beszélketük miden nap

2014. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, de így sokkal jobb volt minden h minden nap láttam, ja és azért akar elmenni másik isk.be mer a foci az élete
2014. márc. 8. 18:43
 6/6 anonim válasza:
Nem kell elfelejtened tarthatjátok a kapcsolatot de ha jót akarsz magadnak ink mondj le róla legyetek csak barátok:) meg eleve oszttárssal nem érdemes összejönni
2014. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!