Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék normális, nem...

Harvesterofsorrow kérdése:

Hol tudnék normális, nem unalmas embereket megismerni interneten keresztül?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, aki csak simán arra vágyik hogy valakivel elbeszélgessen. érdekes, nem unalmas embereket akarok!

2014. ápr. 21. 00:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
Kiraksz két egyszerű kérdést a szerelem-szex-be, amihez odaírod, hogy 17/L és annyi érdekesebbnél érdekesebb idióta fog letámadni privátban, hogy egy darabig tuti nem fogsz unatkozni :D
2014. ápr. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17 éves, jófejnek tartott srác megfelel? :) Ha igen, akkor itt megtalálsz :)
2014. ápr. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nálam a normális kizárja az érdekeset, így nem tudok segíteni.

nálad nem tudom mit jelent az.


szerintem interneten nincsenek nagyon érdekes emberek, nagy szerencse kell ahhoz, hogy találj egyet. talán inkább külföldi oldalakat érdemes keresni.


én úgy látom, sokkal több értelme van befelé fordulni és magaddal foglalkozni a lelki békédért, mint az emberekre pazarolni időt. ha unatkozol, akkor találj valami hasznos elfoglaltságot inkább, pl tanulj vagy sportolj.

2014. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11 nekem nem úgy tűnik, hogy a poszterin kanos lúzerekkel akarna beszélgetni :)


#13 Mint mondtam az előző kommentemben, vannak akik befelé fordulnak, és nem nyitottak szinte semmire, és vannak akik meg akarják hódítani a világot, és meg is találják a módját. Szerinted akkor az első a jobb? Erre kell buzdítani? Magyarországon annyira kevés a proaktív, vállalkozó kedvű, energiával és elhivatottsággal teli fiatal, hogy vadászni kell őket, pedig lehetőség lenne bőven. Szerintem ez szomorú.

2014. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább a való életben ismerkedj viszont, ha mégis a neten akarsz ismerkedni akkor néz szét a GYIK-n szép számmal vannak humor heroldok, szájkaratés trollok.
2014. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! drágák vagytok :)
2014. ápr. 21. 12:48
 17/17 anonim ***** válasza:

"Mint mondtam az előző kommentemben, vannak akik befelé fordulnak, és nem nyitottak szinte semmire, és vannak akik meg akarják hódítani a világot, és meg is találják a módját."


nem olvastam


"Szerinted akkor az első a jobb? Erre kell buzdítani?"


én nem a te kategóriáidról beszéltem.


"Magyarországon annyira kevés a proaktív, vállalkozó kedvű, energiával és elhivatottsággal teli fiatal, hogy vadászni kell őket, pedig lehetőség lenne bőven. "


ezzel nem értek egyet, de nem is kapcsolódik a kérdéshez.


"Inkább a való életben ismerkedj viszont, ha mégis a neten akarsz ismerkedni akkor néz szét a GYIK-n szép számmal vannak humor heroldok, szájkaratés trollok."


ezek az emberek a valódi szomszédaink, főnökeink, osztálytársaink. mind2 területen vannak korlátok.


kérdező:

a nevedből ítélve lehet hogy érdekelnek ilyenek:

rockerek.hu

málha.hu

vampirefreaks.hu

(az mellékes, hogy szerintem ott is a többség unalmas, egyforma, ezeket az embereket bármilyen kocsmában, koncerten megismered.)

2014. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!