Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális, ha valakit se...

Az normális, ha valakit se osztályból, se sportról nem hívja el szinte soha senki sörözni, kajálni, ruhát vásárolni, tévézni, bulizni és otthon ül esténként, facebookon is alig írnak, a telefon se csörög?

Figyelt kérdés
Mintha a többiek egymással se nagyon szerveznének programokat, alig ismerek olyan arcot, aki gyakran jár bulizni, vagy plázába, vagy akik egymáshoz átmennek gyakran suli után, vagy akármi. Az emberek fő része napközben a sulitársával, munkatársával, sporttársával beszélget és aztán otthon pár szót vált a szüleivel aztán nézi a tévét meg a facebookot? Hogy lehetnék népszerűbb, vagy tudnék ismerni aktívabb embereket?
2014. ápr. 26. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Normális. Nekünk, hasonlóan élőknek az. Más meg meg se érti, hogy miről is beszélünk!
2014. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam lehet, hogy telefonon beszélgetni a másikkal, vagy átmenni a másikhoz már nem is szokás. A facebook forgalma pedig abból tevődik össze, hogy a fiúk írogatnak és lájkolgatnak a széplányoknak, meg mindenki a pár közeli barátjának, meg postolgatnak minden hülyeséget hátha attól majd népszerűbb lesz.
2014. ápr. 26. 20:40
 13/17 A kérdező kommentje:
Lehet régen a válság előtt, vagy amerikában volt ez a sztereotípia. Mostmeg már az a divat, hogy meg se mozdítod a segged és a padtársaddal meg a legközelebb ülőkkel barátkozol, üldögélsz és nem mész el sehova (ha nagyritkán igen, akkor azt a képet kiteszed facebookra), hanem a szabadidőd 90%-ában facebookozol, youtubozol és tévézel.
2014. ápr. 26. 20:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát nálunk a gimiben,akik abban a városban laktak általában eljárkáltak erre -arra de ritkán.Mivel sok volt a tanulni való.3-4-ig,de volt,hogy 5- ig suliban voltunk annyi óránk volt. Aki messzebb lakik örül,hogy haza ér.Nem hogy még elmenjen ide-oda.Nekem a gimi alatt nem kívánta egy porcikám sem,hogy 3-4-5 kor végzek és meg beüljek ide-oda haverokkal.Inkább az volt előttem,hogy 1 óra mire haza érek,hogy érem el a csatlakozást stb tanulnom kell másnapra plussz a kutyámmal kell foglalkoznom.

De attól,hogy te azt látod amit írtál nem biztos,hogy úgy is van.

Utolsó gimis évben,kevesebb óránk volt,lazább volt minden akkor volt,hogy 12 vagy 1 körül végeztünk olyankor szívesebben járkált mindenki erre-arra.

Havonta 1x házibuli egyik osztálytársaméknál..


Most,hogy dolgozok(tavaly érettségiztem) munka után én mindig felmentem barátnőmhöz kávézni,őt a melóhelyen ismertem meg.Szóval munkahelyen és munkán kivül is találkoztunk eljártunk. Szóval szerintem aki akar eljárni,meg van rá igénye az megy.Aki nem az nem.


Hogy téged miért nem hívnak nem tudom.


Szerintem rossz embereknél próbálkozol.Nagyon más egyéniségű emberekkel nem mindig jó barátkozni,mert nehogy kihasználás legyen belőle!


Neten lehet ismerkedni.Bár én inkább csak úgy ismerkednék,hogy megkérdezem hol lakik,mert jártam úgy,hogy elkezdtem egy lánnyal beszélgetni,annyira egyformák voltunk,meg annyira jól megértettük egymást és kiderült 300 km-el arrébb lakik :/ Vele tuti jó barátságban lettem volna,ha közelebb lakik.De elvileg fog jön Pestre és akkor én is felmegyek ő is.És talizunk :D

2014. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindenki hazamegy suli után, aki nem, az általában csak melegedni jár gimibe...

Járj sportolni/szakkörre, ott sok új emberrel lehet ismerkedni. Plusz nem is olyan drága, mint minden nap/nagyon gyakran beülni valahová, meg bulizni...

2014. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha sokáig, mondjuk 16 óráig is vagy benn a suliban plus még messze, 1 órára is laksz akkor is hazaérsz 17 órára még ebben a kritikus esetben is maradt vagy 5-6 órád tanulni és egyéb dolgokat csinálni. Még ha napi 3 órát tanul is valaki, hogy nem fér bele meginni egy sört, felugrani valakihez, vagy beülni a mekibe vagy akár plázázni másfél órát a 2-3 óra szabadidejébe? Inkább csak kényelmesebb, jobban szeretnek napi 2-3 órát tévézni, netezni. Sőt már a szórakozóhelyeken is ez a trend, hogy a lányok nem akarnak 30 percet sem mozogni, amíg felmennek a fiúhoz, inkább a wcben szoktak szexelni, mert az közelebb van.
2014. ápr. 27. 23:56
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezt értem, de szerintem a tinik 90%-ának van valamilyen hobbija, és annak szenteli a szabadidejét.

Vannak olyan elfoglaltságok, amiket lehet együtt csinálni (pl csapatsportok), vannak amiket jobb egyedül (pl olvasás)

Szerintem az nem valami nagy program, hogy beültök ide-oda...Mármint miről beszélgettek, ha tanuláson, és bandázáson kívül mást alig csinálnál?:D

Szórakozóhelyen meg eleve nem sok olyan ember van, aki az egészséges életmód híve:D

2014. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!