Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ilyen hamis, internetes...

Egy ilyen hamis, internetes kapcsolat meddig maradhat életben?

Figyelt kérdés

Először is, én nem tettem ilyesmit, tudom hogy csúnya dolog, nem is akarom azt csinálni, csak kíváncsiságból kérdezem, mert hallottam ilyenről már, hogy valaki csinálta.

Mondjuk itt egymásra talál egy fiú és egy "lány", megismerkednek, felveszik egymást facebookra vagy skypera, csakhogy mondjuk a lány az kamu, mutat a fiúnak kamu képeket, elhiteti vele teljesen, hogy ő egy lány, és szerelmes belé, és a fiú is beleszeret így a kamu lányba.

Egy ilyen hamis kapcsolatnak meddig lehet esélye fennmaradni?


2014. júl. 23. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Szerintem addig, amíg a fiú találkozni nem akar a lánnyal. Utána a lány gondolom megpróbálja lerázni. Vagy ha nem, akkor a fiúnak elege lesz abból, hogy a lány nem akar vele találkozni, és előbb-utóbb megszakad a kapcsolat. Vagy már hamarabb. Az internetes kapcsolatok amúgy sem tartanak sokáig szerintem.
2014. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több az ilyen,ezt úgy nevezett érzelmi becsapàsnak hìvjàk!Bàr akinek esze van,elõbb a képet le ellenõrzi,hogy vhol fennt van-e még...esetleg nem kamu,vannak màr ilyen progik!Nos jövõje csak akkor van ha kiderül az igazsàg és úgy döntenek,hogy nem a képvolt a lényeg és esélyt adnak egymàsnak !Akkor van ciki ha pasi adja elõ magàt csajnak....(Amúgy az az igazsàg,hogy aki màs képével visszaél és még hülyére is veszi a màsikat...ott a bizalom oda lett azonnal..tehàt nm tuti,hogy a valò vilàgba ez müködik)
2014. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány valami hibát csúsztat és a fiú elkezd gyanakodni hamarabb vége lesz a dolognak, de ha profin csinálja akkor addig lesz meg a dolog ahogy az első mondta.
2014. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!