Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális ha egy 12 éves...

Az normális ha egy 12 éves lány lenyíratja kopaszra a haját?

Figyelt kérdés
A lányom 12 éves. Le akarja nyíratni kopaszra a hajt mert aksor "erősebb haj nő vissza". Én meg engedném neki de az iskolában a tanárok megengednék, vagy nem vennék rossz néven?
2014. aug. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem teljesen normális.
2014. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
Ha csak rövidre vágatja és nem teljesen kopaszra, akkor is erősödik a haj :) Persze a ti döntésetek.
2014. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a szőrtelenítésnél hallotta, hogy hogy ha egyszer leborotválják a szőrt akkor az erősebben nő vissza (ami tudtommal tévhit), és a kettőt most egy kalap alá veszi, ami nem normális dolog.

Kérdezd meg tőle, hogy hol hallotta ezt az elméletet, és hogy ismer e olyan lányt - vagy akár fiút - aki lenyíratta a haját kopaszra.

2014. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvostanhallgatóként mondom, hogy ez egy orbitális baromság. Egy tévhit. De ha azt akarja, hogy kiröhögjék hát hajrá.
2014. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egy "trendi" csík borotválást engedj meg neki oldalt. Azon a területen tesztelheti az elméletét. Remélhetőleg rá fog jönni, hogy semmi értelme. A szülői óvás, a gyermeki kíváncsiság, tapasztalatszerzés, a szülő véleményére érdemes odafigyelni mind megvalósulna.
2014. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Azt jelenti, hogy bevette a baromságot, hogy a vágás után erősebb lesz a haj, amit persze csak a fodrászok terjesztenek, egyébként kevés biológiához való hozzáértéssel cáfolható.
2014. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nézesd meg vele az alien 3at
2014. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább magyarázz el neki két dolgot: 1. a borotválástól nem erősödik a szőrzet, 2. a haja akkor lesz erős, egészséges, ha megfelelően táplálkozik, elégséges a vitaminbevitele. És ne engedd neki, mert hatalmas butaság.
2014. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A hajvágásos tévhitet már írták, ez áll a háttérben, világosítsd fel ezzel kapcsolatban.


Hogy a tanárok megengednék-e? Ez egy hülye kérdés, parókát mégsem adhatnak a gyerekre csak azért, hogy legyen haja.


Egyébként egy ilyen drasztikus lépés megtétele után, minimum az ismerőseitek fele keresne meg valamilyen formában, csak hogy megérdeklődje milyen halálos betegségtől szenved a gyerek.

2014. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány olyan embert látsz aki 12 évesen lány létére kopasz, egy nevetséges tévhit miatt? Én EGÉSZ életembe nem találkoztam egyel sem, szóval biztos normális... -.- Én azért aggódnék a lányom miatt, ha képes ilyen ostobaságok 12 évesen benyelni és ilyet tenne magával, hogy kopasz lesz... Aggasztó jel.
2014. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!