Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha itt egy fiú levelezni,...

Ha itt egy fiú levelezni, ismerkedni akar velem úgy, hogy én is fiú vagyok, az valószínűleg homokos?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. A férfi-férfi közti barátság a homoszexualitás egyik alapismérve. Ha valaki ismerkedést kezdeményez a vele azonos neművel, látens meleg. Ha - ne adj Isten - két férfi barátságot is köt, mindkét szóban forgó egyén homoszexuális.


Guillotinet a kérdezőnek! Most!

2014. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy inkább azoknak akik homokosnak neveztek engem, csakmert fiúk és rájuk írtam. Csak nem úgy tettem fel a kérdést, de itt a fiúk mindenkit homokosnak neveznek úgy, hogy nem is ismerik, nem is látták még soha.
2014. aug. 7. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az.
2014. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kezdesz ostobákkal? A ilyenek tökéletesen sötétek. A negró világítana a szájukban.
2014. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor ha én egy lánnyal szivesen elbeszélgetek akár itt akár bárhol máshol, akkor leszbinek számitok?
2014. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!