Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20 körüli srác vagyok, költözt...

20 körüli srác vagyok, költöztem, hogy tudnék ismerkedni a környéken ha korombeliek az itteni sportokon alig vannak, az utcán is ritka a fiatal, nem akarok sétálókat leszólítgatni, középiskola előtt ólálkodni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Középiskola előtt ólálkodni? XD elég furán festenél nem ha mész pl. a város ligetbe akkor van foci pálya megkérdezheted hogy ,,be állhatok? " játszol egy darabig elbeszélgetek stb. :D de nem muszáj focizni pl. kutyát is sétáltathatsz :D
2014. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20 évesen ilyen gondok? Ne haragudj, de ez 14 éves szint.


Jársz nyilván suliba/dolgozol. Ott vannak körülötted emberek.

Nem?

2014. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a pestiek többsége vagy kocsmázik vagy facebookozik, tehát itt vannak jó esélyeid, ha nem kedveled ezeket, akkor nincsenek.

ha nagyon barátkozni akarsz még mdinig jobban jársz egy sporthelyszínnel. próbálkozz egy nagyobbal, pl helyi stadion ahová futni járnak az emberek vagy hasonló. keresd fel a környékeden az összes ilyen helyet.

vagy ha nem vagy az ivós fajta, kávézó-teázó-forrócsokizó és egyéb kulturáltabb helyek is vannak.

2014. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre a közelben kocsmákban középkorúak üldögélgetnek, sportpályán időnként korombelit látok és kicsit dumálgatunk, de van h egyet sem, látok időnként az utcán sétálni, meg gyanítom hogy a közeli házakban laknak jó páran, de nem tudom hogyan tudnék kapcsolatba lépni velük.
2014. aug. 27. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

facebookon. ez a 21. század.

statitszikailag amúgy is sokkal kevesebb a fiatal magyarországon.

2014. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!