Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akiket kiközösítenek azok nem...

Akiket kiközösítenek azok nem lesznek sikeresek később, kevés lesz az önbizalmuk?

Figyelt kérdés
most én itt arra gondolok,hogy ha valakit kiközösítenek,az iskolában nincsenek barátai(tegyük fel általánosban) akkor később pl. nehezebben barátkozik,kevés lesz az önbizalma,nem lesz olyan sikeres az életben? vagy talán lelki sérült lesz?

2014. aug. 30. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokban függ, az egyén személyiségétől is.
2014. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan osztálytársam, akit kiközösítettünk, már nem is emlékszem hogy miért. Később gimiben teljesen normális volt, beilleszkedett egy másik suliban. Amúgy most hegedűművész, nem hiszem hogy lelki rokkant lenne.
2014. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Masked Magician ***** válasza:
86%

2. nál a pont.

Általában az ilyen emberekből lesznek a művészek, zenészek, költők.

Jómagamat elég rendesen kiközösítenek az oskolában mivel hát, nem épp a ami diszkót szeretem. És én is leálltam gitározni, bele vezetem minden feszültséget és érződik is.


Ez a legtöbb kiközösített emberrel így működik. Igazából sokkal nagyobb esélyük van a sikerre, mint azoknak akik a suliba voltak menők.


Ismerek pár embert akiket suliba vertek, aláztak, kiközösítették és most meglehetősen híresek vagy fontos pozíciókat töltenek be.


Igazból sokat foglalkoztam ezzel a kérdéssel nemrégibe, és arra jutottam, hogy.:

Akik suliba zárkozottak, kiközösítettek a késöbbi életükben nagyrészt sikereket tudnak elérni munkába, zenébe bárhol, mivel sokkal erősebb lesz bennük a "megfelelési kényszer" és sokkal motiváltabbak, mivel szeretnének letenni valamit az asztalra.

Akik suliban nagy menők voltak, mondhatni kiskirályok. Azok a későbbi életbe orbitális pofára esésekre számíthatnak. Mert pl egy munkahelyen a főnök nem díjazza azt, ha valakinek nagy az arca és a szája. Persze kell a magabiztosság, de vannak határok, amelyeket ezek a "nagymenők" nem képesek betartani.


Természetesen ez nem minden esetben igaz.

2014. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Az erős ettől is csak erősebb, a gyenge ettől is csak gyengébb. A jellem belül van és belülről épül. Nem függ külső tényezőktől.
2014. aug. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy vettem észre, h van az, amit írtak, h mivel otthon van és unatkozik kitalál valamit és jó lesz benne.

Martin Scorsese így lett menő rendező(nem a legjobb példa).

Asztmás volt, nem mehetett a többi gyerekkel játszani, így állandóan moziba járt.

De van az is, h ahogy suliban kizárták, ugyan úgy szopatni fogják a munkahelyen is.

A nagypofájúak meg vagy vissza vesznek, vagy mennek a levesbe.

2014. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van aki pont ezért lesz sikeres, mert tele lesz a töke az elnyomással és pont emiatt lesz olyan ember aki nem ismeri a félelmet és hajszolja a sikert.
2014. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!