Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 17 évesen nem merem levenni...

17 évesen nem merem levenni az öltözöben a polom! Mert nem vagyok olyan "kigyurt"mint a többi egy velem azonos koru! És furcsán néznének! Hogy lehetnék magabiztosabb?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Elkezdesz sportolni gyúrni, pár hónap és látszani fog, ha kajász rendesen és edzel.
2014. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért érdekel az,hogy egy másik fiú hogy néz rád,mit gondol rólad? Nem vagy te b uzi.

Vagy kezdj el edzeni,nem kell ilyen kérdést feltenni,szerintem te is tudod a választ.

2014. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 yuda ***** válasza:

Legyél egy fokkal okosabb, segítek elindulni.... :)


Kétféle önbizalom van.


1. Az a féle, ami testi adottság. Pl. egy lány milyen szép. El van telve magától, pedig adottság. Valójában semmit nem tett érte. Felnőtt és ilyen. Persze olyan is van, hogy valaki sokat gyúr és eltelik magától. Kétség kívül ennek is van egyfajta kisugárzása. Az értelmesebbek azt a közhelyet használják rájuk: izomagy. Valójában ez egyfajta önimádat.


2. Belső értékekre teszi a hangsúlyt és elfogadja magát olyannak, amilyen. Kell egy kiindulás, kell egy alap. El kell fogadd magad olyannak és annak, aki vagy. Részben hiányosságokkal, részben érdemekkel. Ebből is kicsi, abból is. Hiányosságokon akarattal lehet javítani. Kell egy lenullázás, amikor szembenézel önmagaddal, ki vagy te valójában és mi az értéked. Valami biztos van. Legyél reális, ne túl kritikus magaddal. Valóságosan mérd fel, ki vagy te. ..és dolgozz rajta, hogy jobb ember legyél, de ne engedd meg magadnak az elvetettség érzését. :)

Ennél többet érsz.


Lényeg tehát a kétféle típusról. Egyik a külsőből nyeri az önbizalmát. Megnyugtatlak, ez idővel el fog múlni.

Másik a belső értékeiből.

2014. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: ezt terjeszteni kéne a tinik között :)
2014. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még is ki a f#szt érdekel a te tested szerinted? Max. ha b**ikkal vagy egy öltözőben.
2014. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 nem mindennel értek egyet. Attól hogy valaki szerencsés testalkatú még lehet önbizalomhiányos, és lehet hogy nem tetszik magának mert szőrös, nagy az orra, elállnak a fülei, túl csontos, stb. És lehet valaki ducibb és lehet mégis szereti a testét. Szerintem az önbizalom nagyon nagyon fontos, nyilván egy egészséges szinten. Az aki hangoztazja mekkora Jó teste van az máshol komplexusos, hagyjuk is, te, kérdező, pedig ne foglalkozz azzal más mit gondolhat a testedről, mielőtt nem szereted meg magad. Fogadd el szeresd a tested ha úgy érzed, edz és frjleszd, sportolj rendszeresen valamit, és lásd meg a szépségeit. Azután meg ha már elfogadtad jön az hogy szeresd is meg, utá ám a meg alapból nem fog érdekelni akarki véleménye, csak akik fontosak neked. Szerencsés(normális) esetben ők meg úgy szeretnek ahogy vagy.

Ja, és még valami válaszul a #3-ra: attól hogy valaki jó csajnak / pasinak tartja magát még nem beképzelt barom, ha nem mutogatja meg fitogtatja (azt a hálóban kell szerintem :) ) es lehet hogy ő is dolgozik vele folyamatosan azzal hogy "karban tartja"..

2014. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"El kell fogadd magad olyannak és annak, aki vagy. "

Ezt a kövér nők mondják maguknak, akik lusták lefogyni. Majdnem 18 éves vagy, szedd össze magad és változtass a testeden, csak rajtad múik, vagy pedig szard le, hogy mit mondanak amúgy sem hiszem, hogy érdekli őket.

2014. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A b*zizàst be lehet fejezni!

Igen,az vagyok,de mèg igy is sokkal èrtelmessebb mint ti! Csak magatokat akarjàtok megnyugtatni,hogy jobbak vagytok,hogy leszoljàtok a màsikat! Gondolkozzatok el ezen egy kicsit!

(ÈS attól,hogy valaki meleg,mint èn,nem biztos,hogy ugy viselkedik,mint egy nő,èn undorodok a "nőies" melegektől)

A normàlis vàlaszoloknak köszönöm! :)

(

2014. okt. 17. 23:42
 9/10 anonim ***** válasza:
én is meleg vok és én is gátlásos voltam fiúk közt, mindenki póló nélkül rohangált, nekem a póló csere is kényes volt. nem tudom, miért, de csak sokára sikerült levetkőzni ezeket a gátlásokat, de még mindig nem teljesen...
2014. okt. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"S attól,hogy valaki meleg,mint n,nem biztos,hogy ugy viselkedik,mint egy nő,n undorodok a "nőies" melegektől"

Akkor ne viselkedj úgy mint egy hisztis k**va és foygj le.

2014. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!