Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok a fiatalok akiknek nagy...

Azok a fiatalok akiknek nagy ismeretségi köre van, hogyan alakították azt ki?

Figyelt kérdés

Itt a környékemen (Komárom-Tatabánya-Kisbér környéke szóval egy nagyobb terület) egy csomó fiatal ismeri egymást, facebookon néha nézem az ismerőseim ismerőseit, sokakkal egy csomó közös ismerős van, akiket én pl. egyáltalán nem ismerek. Én csak a településemen és Komáromban ismerek pár embert, akikkel egy iskolába járok, aztán ennyi.

De akik több településről is ismernek egy csomó embert, hogyan ismerték meg őket? Hogyan lehet olyan nagy ismeretségi kört kialakítani?


2014. nov. 7. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit bejelöltek, ha kellett, ha nem.
2014. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az életben is hallom, hogy beszélnek csomószor számomra ismeretlen emberekről, akiket ők ismernek én meg nem. Buszmegállóban is látom ahogy köszöngetnek egymásnak és a buszon, meg úgy tényleg jópár embernek elég nagy ismeretségi köre van úgy látom.
2014. nov. 7. 20:40
 3/6 anonim válasza:
Suliban,munkaban es szorakozohelyen... kozvetlen emberek,nem bunkok es igy konnyen megy
2014. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen közösségbe jár iskolán kívül, ahol barátokat szerez. Tapasztalatom szerint ilyen elfoglaltság:

- néptánc

- moderntánc

- valamilyen sport (akár csapat, akár egyéni)


Itt életre szóló barátságok kötődnek.

2014. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ÉS aki nem jár olyanokra, annak is lehetnek barátai azért?
2014. nov. 7. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy kaland ez, ha az a fajta egyéniség vagy.

Én suliban 3 helyre jártam:

Kosárlabda

Infó szakkör(CS rulez)

Kocsma.

Itt már össze tudsz szedni ismerősöket, akik nem csak egy halmazba tartoznak.

Tehát volt, h a kocsmában belefutottam a kosárcsapat tagjával.

Persze ő bemutatott xy-nak.

Aztán hétvégén elmentem bulizni, nyilván ott is találtam ismerőst, aki megint bemutatott stb.

A fiatalságot a buli, a számítógépes játékok, a sport , a másik nem meg a tanulás foglalkoztatja.

Nekem ez mind megvolt, így ha kockákkal találkoztam, akkor ment a CS meg a GTA, ha buliról volt szó, akkor ment a pia, ha sport volt, akkor ment a sztori a meccsekről stb.

De mondom, a legtöbb ember több halmazba illik, így jól érzed magad, ha sokszínű emberekkel találkozol.

Általuk meg bővül a kör.

Ennyi.

2014. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!