Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondják hogy úgy nézek...

Aramnd kérdése:

Miért mondják hogy úgy nézek ki mint egy Orosz?

Figyelt kérdés
Elvileg azért mert 15 évesen 188cm vagyok,és folyton komor arcot vágok.És mert a suliban 2-3 celsius fokban még pólóban mászkálok.
2014. nov. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező.


Mondd, te TELJESEN HÜLYE VAGY?! Mármint hogy ilyeneken problémázgatsz... tizenöt évesen, 188 cm-el, állandóan komor arccal én a helyedben már rég a betonba döngöltem volna az idióta nyomorékokat.


Nem beszélve arról, hogy az Oroszok jó fejek! Nem kell sértésnek venned, ha az Oroszt gúnyszóként használják.


"Minden agyban dől el". Ha TE nem úgy tekintesz a "Te Orosz..."-ra, mint egy gúnyszóra, akkor lepereg rólad, és nincs baj.


A 2-3C°-os hidegben pedig nem ártana felvenned egy jekit, vagy valamit... oké, rendben, tök cool, hogy bírod a hőt, de basszus, sosem lehet tudni, mikor dönt le a lábadról valami durva vírus, és most nem csak a felhőkbe beszélek... =-/


Amúgy figyu. Általában, az ilyen nyomorékok válaszolnak is a kérdésekre. Például ha felteszed nekik: "Miért hívtok így?". Több mint valószínű, hogy mindenféle trágárságot és bántalmat mondanak majd, de abban mind igazság lesz. Pl.: "Azé', me' akkora vagy, mint a Godzilla'...". Vagy hasonló.


Amúgy tök cool, hogy ekkora vagy, csajok imádják a magas pasikat =-)

2014. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%
Ha nagy a farkad orosz vagy!!!!!:*
2014. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
valoszinu mert szlav fejed van. Gondolom a felmenok kozott van nehany.
2014. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

azt tudjuk ugye, hogy az "orosz" nem tulajdonnév általában, és ezért nem kell nagybetűvel írni, ugye?

Kérdező: ha tudod a választ, akkor mi is a kérdés?

2014. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudni tudom, csak épp lesz@rom. Az irományban szépen néz ki nagybetűvel, továbbá segít megtalálni a szót a hosszú szövegben, stb.
2014. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor rendben vagyunk, engem nem zavar, ha tudatosan írod máshogy, akkor OK a dolog. :)
2014. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az általad leírtak miatt hívnak így akkor elég bénák. Egyébként meg vannak olyan jellemzők, amiket 10 év múlva te is ki fogsz szúrni, és ami alapján lehet ilyet mondani, hogy "fú, de orosz feje van". Nem pejoratív dolog ez, csak tapasztalat. Pár példa:

Világos haj, kék szem, durva arcvonások -> szláv, orosz fej

Hangsúlyos orr, sötétebb bőr, fekete haj és sötét szemek -> zsidó fej

Markáns arcvonások, dús arcszőrzet, sötét szem és haj -> olasz, spanyol (=mediterrán) fej

Ugyanez bronzosabb bőrrel -> latin - amerikai fej

Sötét bőr, sötét haj és szem, enyhén vágott szem -> mongol, kis-ázsiai fej


Millió ilyen példa van, amit persze nem szentírásnak kell venni, csak ha mondjuk látsz egy sportolót a tv-ben, akkor egy idő után nem fogsz meglepődni, amikor kiírják, hogy melyik országból való, mert "tudtam, ennek olyan <akármilyen feje van>"


De utalhatnak esetedben a pólóban járásra is, ugye az oroszok híresen jól bírják a hideget. Nagyapám volt az itteni távfűtés vezetője a 70-80-90-es években és mesélte, hogy amikor jöttek a szovjet "barátaink", (valami magas rangú katonák) le kellett venni a lakásukban a fűtést 12-13 fokra, mert a 20-ban majd' meggyulladtak, olyan melegük volt :)

Egy pulcsi egyébként tényleg nem ártana. Nem most, hanem 20-30 év múlva fognak nagyon-nagyon fájni az ízületeid, ha nem vigyázol rájuk.

2014. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!