Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Számotokra nem ciki egy...

Számotokra nem ciki egy kicsit hogyha egy egy olyan helyre ahol nem kell kiöltözni öltönyben nyakkendőben megjelenni?

Figyelt kérdés
Mert mégha úgy is illik kicsit gáz.......

2014. dec. 12. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondanál egy példát? Mert ha ki illik öltözni, akkor az emberek 90%-a azért általában tudja, hogy ki illik öltözni és úgy megy.
2014. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen van akkor, ledobom a zakót és a nyakkendő zsebbe. Probléma megoldva. :)
2014. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pl pótvizsga,vagy mikor vizsga utáni megjelenés,hányszor volt ezekre példa hogy csak én voltam kiöltözve,még hogyha csak egy inget adna rám az nem is lenne gond,de ő kiöltöztet......
2014. dec. 12. 23:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva szokott lenni


olyan helyre ahova ki kéne öltözni oda is rövidnadrágba megyek


múltkor elmentem strandpapucsba bírósági tárgyalásra


franc se fog izzadni a sok majom kedvéért

2014. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Emlészkem rá hogy volt a szakmunkás utáni vizsga ahol így összejövetel volt és senki nem volt öltönyben ,mindenki utcai nadrágban volt,amit az előbb is leírtam nem bajd hogy egy inget ad rám,de nem teljesen kiöltöztet cipő is fekete,ez azért ki****ott ciki,mégha úgy is illene....
2014. dec. 12. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Valaki öltöztet téged?
2014. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyám erőlteti rám....
2014. dec. 13. 00:10
 8/12 anonim ***** válasza:

lol


Amúgy az öltöny király, Barney is megmondja. És pl öltöny zakót sokan használnak valami lazább inggel, pólóval, vagy lehet venni sötétebb farmert, vagy olyan nadrágot ami komolynak is tűnik, de nem is az a merev öltönynadrág.


Szerintem egy jó nadrág+ing már ad egy stílusos megjelenést, ami jól áll, a nyakkendőt meg bármikor leveheted.

2014. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kiöltöztetni, vagy ha már így alakult, akkor viseld büszkén, egyenes háttal, magabiztosan az öltönyt. Hidd el ha látszik rajtad, hogy jól érzed magad a bőrödben, senki sem fog cikinek gondolni. Így is csak magadat teszed cikivé, hogy egy szép öltönyben gönye háttal, szemlesütve bujkálsz a sarokban.
2014. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csutortokon vizsgaztam egyetemen. (Szobeli volt)... 20 ember volt ott, rajtam kivul 1 srac volt meg oltony+nyakkendo szerelesben, lanyok rendesen feloltoztek,de volt 1-2 srac aki farmer + kockasing sportcipo igy ment, sztem ez inkabb gaz... tiszteljuk mar meg a vizsgat, hogy normalisan fel tudunk oltozni, meg egy nyakkendo megkotese csak nem problema... meg a tanar is ott ul oltonyben,feher ing, minden... szerintem legyen az a viszonyitasi alap... jo nyilvan kocsmaba elmesz haverokkal iszogatni, ott jogos lesz, ha kineznek, ha tuloltozol, szoval valahogy meg kell talalni okosan, hogy milyen szituacioba, hogy kell feloltozni... (neha sajnalom, h nincs ilyen, hogy izlesrendorseg)...
2014. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!