Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szociálisan krumpli vagyok?...

Szociálisan krumpli vagyok? Tanács kellene!

Figyelt kérdés

Üdv!

Szóval az történt, hogy jött egy új emberke az évfolyamba új ev utan. Azt volt az új evi fogadalmam, hogy tobb embert is megprobalok megismerni.

Na most, gondoltam arra, hogy oda megyek hozza es bemutatkozom, de ebbol az lett, hogy aki kiserte, azzal elkezdtem elotte beszelni (bunkonak erzem elegge emiatt magam). Egyszeruen nem tudom , hogy hogyan kellene bemutatkoznom... Kb.7 eve nem kellet bemutatkoznom senkinek... Segitség:D



2015. jan. 7. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h szereti e a krumplit
2015. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Odafordulsz, nyújtod a kezed, szia még nem találkoztunk Krumpli Dávid vagyok, rázod a kezét. Utána enyhíted a feszkót és megkérdezed, oszt hogy kerültél ide, hogy tetszik a suli.

vagy (mivel már találkoztatok)

Odafordulsz, nyújtod a kezed, szia még be sem mutatkoztam, Krumpli Dezső vagyok, rázod a kezét.

2015. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!