Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eléggé izmos gyerek vagyok,...

Questioner2001 kérdése:

Eléggé izmos gyerek vagyok, és a suliban sokat csúfolkodnak velem, azzal hogy feszítek, meg menőzök az izmaimmal, pedig nem is feszítettem és nem is menőztem velük. Lehetséges hogy irigyek és azért csúfolkodnak? Vagy miért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

nem.

egyáltalán nem.

kiszúrták azt,hogy az előnyösebb megjelenésed mellett lelkileg labilis vagy,oltható,megsértődő,vagyis gyenge vagy.

ha meg egy nagyobb izmos ember ilyen az tényleg lehet nevetséges.

2015. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Probalj nem torodni az ilyen beszolasokkal. Attol meg hogy nem vagizol nem azt jelenti hogy nincs onbizalmad es labilis vagy... Jarj mindig emelt fovel es legy buszke arra amit eddig elertel ;)
2015. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát, igazából szerintem lehet, hogy tényleg egy picit fent hordod az órod, de egyébként ne/ szabad hinni az olyanoknak, kik gúnyolnak ( csak vagy irigyek vagy tartanak tőled, de ők a "menők". Röviden tömören sz*rd le őket. ;) 15/L
2015. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, ezt a helyesírást, és fogalmazási képességet...
2015. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínûleg tényleg menôzöl. Csak azért mert izmos, senkivel sem szoktak csúfolódni.
2015. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom elképzelni, hogy 14-15 éves gyerek olyan izmos lenne. Na mindegy...

De hogy ezen egyébként mit lehet csúfolni, azt nem vágom.

2015. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néha az egyikőjüket nyomd fel a falra a nyakánál fogva!

Többé nem mer majd csúfolni senki!

2015. febr. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem veszem magamra, nem vagyok könnyen sértödő, csak tudni akartam hogy miért cseszegetnek köszi mindenkinek ;)
2015. febr. 23. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!