Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szégyellős vagyok potosabban...

Szégyellős vagyok potosabban félek a lányoktól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó hogy meleg vagyok e csak félek hogy azt mondanák hogy haggyam őket békén vagy tudjátok, mit akarsz kiskveréb, takarodj a ge..be stb... Most nem kiröhögés kell hanem tanács. A nőket igenis vonzónak találom,csak nem tudom hogy hogyan kell velük bánni pedig nemis mondok rájuk semmi rosszat a többiekkel ellentétben 14/F

2015. ápr. 25. 17:41
 1/6 $pumika$ válasza:
Hat eloszor is meg kell probalni😉😊... Amugy a jol nevelt lanyok ha el is utasitanak nem ilyen durvan csinaljak
2015. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban mindenki így van ezzel, te legalább felismerted magadtól, hogy a visszautasítástól félsz (jó önismeret, ez jó). Erre nincs más megoldás, mint hogy néhányszor visszautasítsanak, hogy rágyere, nem kell a villamos alá ugrani, próbálkozni kell tovább, és egy idő után elmúlik a para (lesz egy kis jóleső izgalom mindig, de az jó).

Nyugi, ha normális lányokhoz udvariasan, tisztelettel közeledsz, akkor nem fogsz bunkó lekoptatásokat kapni, csak ha tolakodsz. A lányok elég korán megtanulják, hogy kell a közeledést tapintatosan de egyértelműen leszerelni.

2015. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
(Az meg kicsit gáz, hogy az apád vagy nagyapád ezeket nem mondta el, nem adnak tanácsot.)
2015. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha megpróbáltad és lekoptattak, akár bunkón is, technikailag ugyanott tartasz, mint ha meg se próbáltad volna. Osztálytársakkal persze gáz, akikkel utána naponta találkozol, ott nagyon óvatosan kell puhatolózni, idegenekkel mindig könnyebb.
2015. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megpróbálok nem osztálytársakkal. Sajnos szülők nemigen segítenek. Nagyapám nincs, apa pedig azt mondta hogy inkább a lányok közeledtek felé és nem volt kezdeményezős tipus. Még annyit hogy a beszélgetésen kívül ennyi idősen mit lehet még tenni egy lánnyal? Szülők sosem engednek sehová mert nincsenek megelégedve a tanulásommal. Pedig ott is basznak segíteni. Lehet hogy a csajozással várnom kéne még pár évet
2015. ápr. 25. 19:37
 6/6 Hecarim ***** válasza:

Ne várj vele, amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra. Én is így voltam vele régen (majd pár év múlva inkább...), de így utólag azt mondom a tapasztalat többet ér.

Az, hogy a szüleid nem engednek el akárhová meg ne gátoljon, a csajok szülei is örülnek, ha a közelben tudják a lányukat, másrészt, ha látják a szüleid, hogy próbálsz kapcsolatot teremteni remélhetőleg engedékenyebbek lesznek, de persze ezt nem tudhatom.

2015. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!