Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire számít/mit vonsz le...

Mennyire számít/mit vonsz le abból, ha facebookon valakinek kevés/sok ismerőse van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Bevallom, nekem a fb nem olyan jelentős az életemben, kb. 210 ismerősöm van. Viszont kb. 40-50 ismerőst kitöröltem. Azért, mert nem is ismerem vagy azért, mert látásból ismerem és nem akarok tőle semmit, mert unszimpatikus.


Vannak, akiknek több száz, több ezer ismerősük van és az emberek talán azt hiszik, hogy ők menők, ismertek. Vagy akinek sok lájk van a képe alatt.

Ez mind képmutatás, tudom.

De mégis mennyire befolyásolja az élőítéletet egy olyan személy, akinek több vagy kevesebb ismerőse, illetve lájkja van.

Te mit gondolsz ezekről? Fontos, hogy valaki népszerű legyen, hogy sok ember legyen ott a barátai között?



2015. máj. 22. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
életemben nem néztem, kinek hány ismerőse van...
2015. máj. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem 180 ismerősöm van, csak a család, barátok, volt osztálytársak és azok akikkel jóban vagyok. Engem abszolút nem érdekel, hogy másnak van 1500.
2015. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam nézni kinek mennyi van, még azt se tudom nekem mennyi van... Egyáltalán nem izgat, az se nagyon, hogy kinek mennyi lajk van a képein. Én csak kapcsolattartásra használom, meg informálódásra, ettől függetlenül van profil képem, szoktam megosztani nyaralasrol, kikapcsolodasrol néha képet. De nem a lajkok meg ismerosok számából ítélem meg az embereket.
2015. máj. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!



Szerintem egyáltalán nem számít kinek mennyi ismerőse van facebook-on.

Nekem is csak 190 ismerősöm van mert sokukat letöröltem. (mert nem kell boldog-boldogtalan, hogy ismerősök legyünk)

Van aki ebben leli örömet, hogy több ezer ismerőse van sok like van a képen stb...

Nekem nem fontos, hogy sok barátom legyen.

Inkább kevés de igazi barátaim vannak :)

2015. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 297 ismerősöm van facebookon, de közülük van olyan, akivel mar nem is tartom a kapcsolatot. Másrészt pedig mar láttam nem is egy olyan emberkét, akinek több, mint 1000 ismerőse van. En ezt lehetetlennek tartom, hogy közülük mindet ismerje, hacsak nem ő JLO..😝
2015. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha valakinek sok ismerőse van facebook-on, akkor az több okból is lehet és nem feltétlenül azért mert gyűjti az ismerősöket. Lehet hogy a foglalkozásából adódóan sok emberrel találkozik beszélget ismerkedik meg, és minden ember bejelölte ő meg nem akart bunkó lenni és visszajelölte őket. A másik oldalon viszont tényleg ott van a tinir**nc aki feltűnési viszketegségből jelöl be mindenkit.
2015. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kedvedért megnéztem, 180 ismerősöm van, és hozzád hasonlóan én is kitöröltem azokat, akiket csak látásból ismerek. Szerintem egyébként senki nem fog népszerűtlennek tartani, mert akinek sok barátja van, az maga is tudja, hogy ez csak mindenki bejelölésével lehetséges. Egyszer olvastam egy pszichológiai újságban hogy egy ember agya igazából 50 emberrel tud igazán állandó jó viszonyt ápolni. Nem tudom, igaz-e, de 6000-el biztos nem lehet.
2015. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak is igaza van a munka kapcsán. anyukám tanár, és minden tanítványát visszajelöli, még 30 évvel ezelőttről is. De azért legyünk őszinték: sokukra nem si emlékezne, ha nem lenne feltüntetve a suli, és minimális számúval bezsélget közülük.
2015. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!