Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgyeim! Hogyan dől el, hogy...

Hölgyeim! Hogyan dől el, hogy jó a pasi?

Figyelt kérdés

Mások szerint jóképű, 50-éves,mozgékony férfi vagyok. Futok, gyaloglok, edzek. Maximum 35-40 évesnek tippelnek, fiatalos a stílusom. Öltözködésem is elég trendi.


Sosem kezdeményezek, de sorozatosan kapom a visszaigazolást a tetszésre, sok esetben gyönyörű nők szeméből és lehetek fáradt, egy egyszerű öltözetben, viszont vannak olyan napok, amikor csúcs formában érzem magam, mégis inkább közömbösek irányomban. Hogy is van ez?


2015. jún. 16. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha 50 évesen számodra ez az egész az ami számít, akkor már régen bajban vagy:DD Egy 50 éves embert nem érdekel ez az egész, és már réges régen túl van azon, hogy a külsőség érdekes lehessen számára:)


Kicsit meg vagy rekedve , nem veszed észre?

2015. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A jó pasi, a férfi ismérve sosem külsőségekben merül ki, főleg a te korodban:D Ott már nagy baj van, ha ilyen korban még igen:D
2015. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kulcsos7 válasza:

1 es, az elég nagy baj aha egy 50 körüli pasi "túl van azon hogy érdekelje a külsőség". az még nem öreg, de öregebben is igen is kell hogy érdekelje hogy néz ki, és adjon magára!

Természetesen a korához képest.

Előtted nagyon rossz példák lehetnek! Vagy még nagyon gyerek vagy! 53/F

2015. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az első két válaszolóval részben egyetértek.No és valahol Téged is megértelek. Én is 50 es" pasi" vagyok és nagyon fiatalos.:))

Elvileg teljes mértékben egyetértek, hogy hogy bizonyos kor után szerencsés lenne ha az ember a "kifelé irányuló figyelmét" , befelé fordítaná.

Be kell látnom,hogy ez nem mindig olyan egyszerű .

Tehát akik azt írják, hogy 50 évesen már ilyennek vagy olyannak kéne lenni, feltételezem, hogy még nem élték meg ezt a kort , úgy viszont könnyű véleményezni..)))

Az való igaz , hogy a "jó külsőtől" még nem leszünk jó pasik.

Az is igaz ,hogy a lelkem mélyén igazából nem is nagyon vágyom "jó pasi " legyek.Én bőven megelégednék azzal, hogy önmagammal mindig békében legyek. Így valószínű, hogy mással is könnyebb békében élni.

2015. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1-2-es válaszolóval részben egyetértek.Viszont nagyon érdekelne hogy szerintetek mik azok a belső értékek amitől egy 50 es férfi "jó pasinak" számít?

Gondolom, hogy nem azokra a belső értékekre gondoltok amiket 30-40-es pasiktól is "joggal elvárnának a hölgyek". Bizonyára valami "többre", vagy valami teljesen másra gondoltok ugye?

2015. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért baj az, ha "Nem úgy teszek, mint ahogy egy 50 évesnek kell tenni"?, talán épp ez az, amiért maradtam az aki eddig.

Semmi baj a belsővel, nekem is megvan, de azért adok magamra, jó kondiban vagyok, nem ráncos a bőröm, épek a fogaim, nem hullott ki a hajam, és ha kimegyek az utcára, nem csak nézek ki a "kocka fejemből", és nem befelé fordulok. Észreveszem a jó nőket, pláne, ha látom, hogy "észrevett", sőt, esetleg visszamosolygok, mi a baj ezzel? Mit kellene tennem, tudomást se vegyek róla, ezzel biztosítva a helyem az 50-esek Klubjában?

Miért ne élhetnék úgy, mint egy 30 éves, ha megtehetem, mert ezt tekintem számomra természetesnek, hiszen így is érzem magam még fizikailag is.

Az élet megpróbáltatásait én is megtapasztaltam, megvan az ezzel kapcsolatos bölcsességem is.

De ne mondjátok, hogy Nektek nem esne jól, ha idegenek a lányotok pasijának néznek, velem már jó párszor megtörtént ez is! :)

2015. jún. 16. 10:39
 7/16 A kérdező kommentje:

1-es, és 2-es! Meg vagyok rekedve? Baj, ha nem úgy alakultam, hogy 50 évesnek néznek? Haladni kellene a korral? Sőt, még tegyek rá, hogy kissé többnek gondoljanak?

Egyem a fehérkenyeres pacalt, este 10-kor tömjem a fejembe a fradikolbászt, a TV előtt? Üljek valamelyik Supermarket előtt szandálban frottír zoknival, Bao-Bao klottgatyában, lyukacsos nejlon trikóban, (erősen testszagú) és merengjek el a régi idő dicsőségén stírölve a bigéket?

Nem, kérem! Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát! Nincs itt baj, nálam nincs! :)

2015. jún. 16. 10:49
 8/16 anonim ***** válasza:

3 A múltkor még 30 évesnek és nőne3k állítottad magad:D


Igazán eldönthetnéd, hogy mi is vagy valójában:D

2015. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

*Az élet megpróbáltatásait én is megtapasztaltam, megvan az ezzel kapcsolatos bölcsességem is.


Ha meglenne, akkor ez a kérdés nem íródott volna ki, és magadat sosem írtad volna bölcsnek. Többek között azért nem mert egy valóban bölcs ember sosem nevezi bölcsnek magát, mert pontosan tisztában van azzal, hogy még mennyi mindent nem tud:D

2015. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es Meg bizony, nem is akár mennyire, mert önmagad fényezésénél nincs több benned. Egy épkézláb normális, bölcs mondatot nem láttam tőled a nárcisztikus egomán megnyilvánulásodon kívül.


Sőt tovább megyek: tuti, hogy nem vagy férfi, de még pasi sem, csak egy ostoba nőci. Aki olyan sekély és üres mint a szahara, a korával együtt:D


Szerintem a legjobbat akkor teszed a társadalomnak, ha inkább magadba mélyedsz, és a szádat nem nyitod ki, mert ha egy bölcs emberrel kerülsz szemben esetleg még egy negrót is át fog nyújtani neked, hogy világosodj picinykét:D

2015. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!