Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez az izom kultusz a mai...

Mi ez az izom kultusz a mai világba?

Figyelt kérdés

Nem csak az számít szerintem, hanem hogy milyen ember vagy nem? Meg, hogy mennyire szereted a barátnődet.

Meg vannak olyan lányok akik ezt el is várják a férfitől, de mi jogon? Ő meg egészségtelenül él issza kólát stb.



2015. jún. 17. 14:06
 1/10 A kérdező kommentje:
meg az izmos mellkas a lányoknak az kell tudom
2015. jún. 17. 14:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen buta van, akinek ez számít tudom, de remélem nem mindenki ilyen!
2015. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

És mi ez a sok kisebbségi komplexusos férfi? :)

Egy kigyúrtak meg azért rinyálnak itt, hogy a mai lányok csak a vékonyka bu_zis fiúkat szeretik :D

Most akkor mi van?

2015. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Most én is mondhatnám, hogy ezeknek a fiúknak a csinibaba, szolizott, műkörmös, vasalthajú, könnyenkapható lányok kellenek. De nem mondom mert

1-nem általánosítok :P

2-tudom hogy ezek a tulajdonságok nem feltétlen jelentenek rosszat


Szóval a lényeg: Kedj normális lányokkal. Mert nekik normális fiú kell.

Köszöntem

2015. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Izom kontra belső értékek témához egy kis adalék.

Akik nem sportolnak, előszeretettel képzelik magukat értelmesebbnek, intelligensebbnek a sportolóknál.

Ezzel szemben:


Mi ez az izom kultusz a mai világba? --> Mi ez az izomkultusz a mai világban?

milyen ember vagy nem? --> milyen ember vagy, nem?

olyan lányok akik --> olyan lányok, akik

egészségtelenül él issza kólát --> egészségtelenül él, issza a kólát


Üdv,

egy izmos nő, aki képes helyesen írni, és cukor nélkül "issza kólát".

2015. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Szeritnem az elhet ez mögött, hogy az izmos férfiaknak az önértékelése rendben van, ezért a kisugárzásuk is pozitív. Egy cingár / dagi pasas meg mindíg görcsöl a kinézetén, ezért a nők nem foglalkoznak vele.


A kérdés második felére reflektálva, azt figyeltem meg, hogy manapság minél többet foglalkoznak a pasik magukkal, a nők egyre IGÉNYTELENEBBEK. Elég végigmenni az utcán, a nők felét az ember bottal se piszkálná, zsíros a hajuk, koszos a ruhájuk...a folyamatos "baazmegezés"-ről már ne is beszéljünk. Folyton isszák az alkoholt meg a kólát, ettől szépen fel vannak püffedve...guszta látvány a cicanaci a narancsbőrös fenéken kifeszülve, miközben jobb kézben pizzaszelet, balban meg kólásdoboz :p

2015. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
A férfiak is elvárják a nőktől, hogy vékonyak legyenek, de kerek fenékkel és nagy mellekkel, dús, hosszú hajjal, mindig tökéletes bőrrel, stb... Egyébként a hölgy ismerőseim (minden korosztályból) kb. 10-20%-a bukik az izmos testre. A legtöbben a vékonyakra, vagy a mackós alkatúakra izgulnak. És akiknek az izmos tetszik, azok is többnyire vékonnyal vagy husissal járnak... mert eléggé kevesen figyelnek oda a testükre. Én férfi és női testben is az izmos, egészséges alkatot preferálom, elsősorban egészségügyi szempontból, és csak másodsorban esztétikaiból. Igen, az a legfontosabb, hogy milyen ember vagy, milyen a belsőd, de a külső vonzalomnak akkor is meg kell lenni az első pillanattól fogva, különben nem fog több kialakulni. Illetve ha már együtt vagy egy lánnyal, elég ciki, ha vasággyal nyomsz 60 kilót, és olyan ropi a lábad, hogy kinn vannak a csontjaid. És az is, ha folysz a zsírtól, és szex közben gyakorlatilag beteríted a barátnődet, meg még rá is izzadsz, mert nem bírod a tempót. Nem tökéletes testet várnak el a férfiaktól, de azért a minimális odafigyelésre MINDENKI képes lenne. A férfiak is, és a nők is. Abban az egyben igazad van, hogy aki maga is egészségtelenül él, az ne várja el a másiktól, hogy ne tegye. De persze sosem másért kell megtenni, hanem magunkért.
2015. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ma 14:41 igazad van rengeteg az igénytelen nő főleg 30 év felett
2015. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a következőket úgy írom hogy férfi vagyok, és egyáltalán nem vagyok kigyúrva, illetve az alap sportos kinézeten felül nem is akarok kigyúrva lenni mert szerintem nem szép. De azt el kell ismerni hogy bennünk férfiakban is van a nőkkel szemben egy bizonyos elvárás. Mi is szevesebben jövünk össze egy vékonyabb, jobb kinézetűvel mint egy olyannal akit könnyebb átugrani mint megkerülni vagy esetleg full anorexiás és látszik rajta hogy futni nem bírna 10 métert.

Emellé hozzájön a stílus. Sztereotípia hogy aki nagyon ki van gyúrva az tuti bunkó izomagy aki két számot nem bír segítség nélkül összeadni, aki ennek az ellentéte az pedig nyilván művelt, mert neki az ereje ebben rejlik. Nem szeretnék általánosítani, de én mióta eljárok edzeni nagyon kedves "izomagyakkal" ismerkedtem meg akik közül egy sem szólt le csak azért mert mikor elkezdtem nem bírtam kitolni 30 kilót vagy felhúzni magam kétszer. Aki tudott segített, motiváltak és biztattak míg bele nem jöttem. Ezzel szemben nem tudom miért, de ha ilyen kockapartikra vagy hasonló kisebbségi komplexusos emberekkel teli helyre téved az ember ott rögtön le van bénázva ha valami nem úgy megy neki.

Másik nézőpont hogy azoknál a lányoknál akik ezt elvárják ott a "pasi" egy státuszjelkép is. Mutatja a többieknek azt hogy te mennyire vagy menő hogy milyen pasival jársz.

Szerintem ne azért gyúrja ki magát valaki hogy másnak megfeleljen, hanem hogy magának. Ezzel szemben, ha veled szemben nem szeretnél elvárásokat akkor a kinézett partnertől se várj el sokkal többet.

2015. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem várom el egy pasitól sem, hogy izmos legyen, elég izmos vagyok én magam is. :P De amúgy igazad van.

23/L

2015. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!