Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másoknál is ez a helyzet?

Másoknál is ez a helyzet?

Figyelt kérdés

A területen ahol élek sajnos nagyon sok tini füvezik beleértve a legjobb barátnõmet és sok jó barátomat is. Délutánonként (vagy mostanában már akár reggel és délben is) összegyūlik a társaság (kb. 8-an) és közösen szívnak. Van amikor órákon is be vannak szívva. Sajnos azt kellett hogy talasztaljam, hogy a legjobb barátnõm van amikor inkább füvezni megy a barátjával, minthogy velem legyen. Két éve is emiatt vesztettem el az egyik akkori legjobb barátomat és nem szeretném ha ez újra megtörténne. Az is elszomorít, hogy egy pár hónapja az egyik srác abbahagyta, mert elkezdett rossz hatással lenni rá (rosszul lett tõle stb.) és a többiek aztán kibeszélték és elitélték a háta mögött. Néhányan már csak napi 3 jointtal tudják elérni a megfelelõ hatást és ha nem jutnak hozzá, depressziósak lesznek. Én is kipróbáltam már, de megbántam, mert nem ez az igazi boldogság amit ez a szer kínál, de õk ezt sajnos nem értik (Sokszor mondták nekem, hogy sokkal viccesebb lennék, ha én is szívnék, ami nem esett jól, tekintettel arra, hogy amikor nincsenek a drog hatása alatt, nagyon szeretek velük lenni.) Nagyon aggaszt és megijeszt ez a helyzet és kiváncsi lennék, hogy más helyeken is van e ilyen. (Amúgy külföldön élek, de itt is illegális.)

16/L



2015. júl. 17. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

En is kulfoldon elek, itt is illegalis, eppen ezert nem csinaljak a haverjaim fenyes nappal akarhol...este, munka utan, de ovatosan azert.

Idosebb vagyok 10 evvel nalad de hiaba, meg most i sracsodalkozom, hogy hogy van ez a mai "fiatalokkal"...14 evesen mar fuveztetek?? Megall az esz!!

2015. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kemény már reggel is toljátok? :D :D Napi 2x? :D

Milyen társaság az? :D

Szerintem szakadj ki onnan és keress új barátokat.

Lehet szereted őket amikor nem drogoznak, de ha már tizenévesen napi 2x szívnak be akkor mi lesz 10 év múlva?

Híd alatt, 100x használt tűvel oltják egymást?...

2015. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menekülj kérdező, menekülj!!!! segíteni nem tudsz rajtuk mivel ahogy írtad kb 8-an vannak... ha még csak 1 emberről lenne szó azon talán lehetne segíteni! MENEKÜLJ!
2015. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!