Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány, jól elvagyunk...

Van egy lány, jól elvagyunk de multkor mondott egy ilyet. Ezt most, hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés
Nos jól elvagyunk sokat beszélgetünk, múltkor egyik barátomnak azt mondta rólam "nagyon aranyos, vicces, cuki, kedves" de nekem viszont azt mondta, hogy "van kiszemeltje" meglepödtem szóval egyből kérdeztem ki az? Jött rá a válasz "messzebb lakik nem ismerd" na most akkor ez, hogy is van?

2015. szept. 24. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Nem akarja bekapni.
2015. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te tetszel neki... Azt nem mondta esetleg, hogy helyes vagy?
2015. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hátvha jól rémlik ilyet nem mondott
2015. szept. 25. 06:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, mert nem tarthat valakit aranyosnak, viccesnek, meg cukinak? Te se ismered a nőket. :D Szerintem rád csak barátként gondol vagy tartalékosként.
2015. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2 lehetőséget látok.

1. Vagy tényleg csak barátként (esetleg tartalékosként, ahogy előttem írták) tekint rád, de barátként nagyon kedvel

2. Vagy te vagy az a bizonyos kiszemeltje, de még nem meri elmondani neked, még fél attól, hogy ezt te is megtudod. Azért hárítja egy ismeretlen (nem létező) személyre.

Hogy vetődött fel a téma? Milyen szövegkörnyezetben mondta, hogy van kiszemeltje?

2015. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!