Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez így stimmel?...

Szerintetek ez így stimmel? (A helyes írási hibákat leszámítva:D)

Figyelt kérdés
Furcsa vagyok de miért? Azért amiért van személyiségem és csöndes vissza húzódó vagyok? Azért amiért nekem nem ecsethajam van és nem vagyok az úgy nevezett "páwa"? Tudod azért vagyok csöndes mivel zavar ez az egész társadalom nekem nem a külsőségek számítanak hanem a jellem a belső. Azért vagyok számodra furcsa mivel nem azt látod rajtam ami mostanában megszokott bevallom vannak hibáim nem vagyok tökéletes sőt annak a közelébe nem vagyok, rengeteg hibám van és ezeken sajna nem tudok változtatni ez van. Viszont nekem is szükségem van a szeretetre nekem is kell valaki akivel őszintén beszélhetek SZERETHETEM nem csak azért mert ez a menő ha 500 pasim/csajom van nem engem ez nem érdekel én csak szeretnék szeretni valakit és az a valaki te vagy biztos te is hosszabb távon inkább választanál egy olyan embert akibe meg bízhatsz és szeretheted ahelyett hogy most jaj de menő mert ilyen „ecset” hajam van meg olyan menő cuccaim. Biztos vagyok benne, hogy legbelül neked se erre van szükség, de figyelj, ha nem akkor nem én nem akarom befolyásolni a döntésed ez van és kész és tőlem ez is nagy dolog hogy ezt leírtam és igen tudom hogy személyesen ezt jobb lenne elmondani de nekem az nem megy tőlem az is csoda hogy ezt így lemerem írni remélem megérted amit írtam és nem csak ellapozod hogy jaj kit érdekel. Hanem át is gondolod amit írtam és megpróbálod összehasonlítani a mai álláspontokkal..

2015. szept. 25. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gondolod hnap bemasolom helyesen ellatott vesszokkel.
2015. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!