Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit akar at jelenteni, hogy...

Mit akar at jelenteni, hogy ha eddig tegezodtunk egy férfi kollégával, aki most pár napja viccesen magazodik velem?

Figyelt kérdés
Amíg tegeződtunk addig is tudta hogy idősebb vagyok nála... Egyszer -egyszer tegez most is de főleg viccesen magáz . Jelent ez valamit ? És ha igen akkor mit ?
2015. okt. 30. 14:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ilyesmit értek vicces magázas alatt hogy " csókolom kedves...,mit tetszik csinálni,stb"
2015. okt. 30. 15:00
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem udvarolni próbál
2015. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És abból hogyan jött ki a magazodas ?
2015. okt. 30. 15:03
 4/20 cukikutyus ***** válasza:
53%
Szerintem is biztosan udvarolni akar,de amúgy ez elég nagy tahóság,ha folyton érezteti veled,hogy idősebb vagy nála.Én elküldeném a rákba !Volt nekem is egyszer hasonló esetem,el is küldtem.
2015. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ha udvarolni kezd el akkor miért vált át a magázódasra ? Amúgy aranyos,nem fogom elküldeni,csak kérdeztem
2015. okt. 30. 15:13
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azt akarja éreztetni hogy idősebb vagy. Nekem volt ilyen ismerősöm hogy amikor elkezdett flörtölni, udvarolni átváltott erre a "stílusra", pedig nem vagyok idősebb. Nekem tetszett :-)
2015. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül van különleges jelentése. Engem a szomszédban lakó úr szokott a móka kedvéért magázni, de biztosan nem akar semmit :-)
2015. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Először azt hittem hogy távolság tartás végett csinálja de nem arról van szó ugyanis azóta sokkal kedvesebb,nagyon aranyos. Amúgy is kedvelem őt,csak ezt a kettős viselkedést nehezebben értelmeztem,hogy szavakkal távolság tartás, mivel a magazodas kevésbbé közvetlen,tettekkel pedig kedvesebb mint eddig.
2015. okt. 30. 15:21
 9/20 anonim ***** válasza:

"csókolom kedves...,mit tetszik csinálni,stb"


Ez az én fülemnek eléggé lekezelő magázódó stílusnak hangzik, a kórházban szoktak így beszélni a nővérek a számukra terhes idős betegekkel. Aki fizet nekik, azzal nem ilyen hangnemben beszélnek, először is az kedves helyett úr vagy hölgy,és nem azt kérdezik tőle, hogy "mit tetszik csinálni" hanem hogy hogy van, miben segíthetnek neki.

2015. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Éppen ezért kérdeztem,mert szeretném tudni hogy vajon milyen szándékkal kezdett el magázni.... Sértésnek szánja -e, vagy tényleg udvarlásnak /nedvességnek stb... Hogy akkor hogyan vegyem fel ezt a dolgot
2015. okt. 30. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!