Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egyfajta tarsasag, akik neha osszejonnek es isznak, buliznak meg stb. En is ittam veluk nem reg es csomo mindenkire nyomultam. Ezt az egyik lany megemlitette eleg kemeny, lekezelo stilusban, ami nekem, bar rosszul esett, bekellett vallanom, hogy igaza van. Felek, hogy a tarsasagban most en vagyok a nevetseg targya, hogy kigunyolnak maguk kozott es kibeszelnek. Eleg sok emberrol van szo. Arra gondoltam, hogy hetfon bocsanatot kerek az egyik lanytol es megkerem, hogy kozvetitse a bocsanatomat mindenkinek vagy ilyesmi:( Szerintetek jo, ha ezt csinalom, vagy hagyjam?:( 15/l
2015. okt. 31. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég gáz lenne, ha mással kéretnél a nevedben bocsánatot...Én a helyedben inkább hagynám.
2015. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj ezen olyan sokat, részeg voltál, ilyenkor senki se viselkedik normálisan. :) Én a helyedben személyesen bocsánatot kérnék ha szóba kerül, de amúgy inkább hagynám. Majd elfelejtik.

Aztán máskor majd csak óvatosan. :)

2015. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.:)
2015. nov. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!