Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Légyszi sürgős, mit kellene...

Légyszi sürgős, mit kellene írnom egy albán csávónak, ha kihívottt és alig értjük egymást? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hívott hogy találkozzunk, de az a bökkenő, hogyan is fogunk beszélgetni? Ezt próbáltam már neki mindenhogyan leírni, de sehogy sem érti, nem tudok albánul, és ahogy a Google fordító lefordítja a dolgokat.. Inkább ne. Ha velaki tudna segíteni ezt lefordítani hogy értse, nagyon megköszönném! : Hogyan fogunk mi beszélgetni, ha nem értjük egymást?

2015. nov. 3. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem beszélgetni akar veled,söt :D
2015. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nee komoly válaszokat! 😃
2015. nov. 3. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Angolul nem tudtok, vagy mi? :)
2015. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Tapasztalatból beszelek tesóm albanhoz ment férjhez....elsonek elrabolta.

Terhes lett megszülte a gyermeket es egyutt is élt az albanal..... Csalta fűvel fával haza állított az uj terhes asszonyával stb.. Elmaradtak egymástól...

Demeg ha csak ez lenne nem ia volt se jo Férj se jo apa.


Következő én...nagyon belezugtam egy albánban tudni kell tudnak banni a nőkkel hogy hogyan is bolondotsak magukba.

Ha nem megy szepen akkor csúnyán nalunk ez a taktika.

Nalunk sem lett szepen vége....de idoben kiszaltam a kapcsolatunkbol mig nem volt késő!!!

Albánok nagyon agresszívek es nem tisztelik a nőket.


Hidd el ha jot akarsz semmi értelme albannal kezdeni.

100bol 1 akivel erdemes kezdeni.

De nem ugy ahogy a te eseted hogy meg beszelni sem tudtok!

Hidd el kell neki a magyar papir...addig te leszel a kis hercegnője....ha megvan a papírja akkor üríteni kellesz!

Hagyd abba nem leszel vagányabb csaj attol hogy albán a "párod" es szep pasi stb.


Hidd el rengeteg olyan naiv buta "hölgy"van aki azt hiszi megfogta az isten lábát mert albanal van!!



Gondolkoz nem is beszeltek egy nyelvet de találkozni akar veled? Es miert is??

A masik mindent elarultal magadról azzal hogy leadtad a szamodat egy olyanak akit alig ismersz de beszelni nem tudtok le is szerepeltel előtte!

Es most mar hivogqtni is fog naponta tobbszor.. Reggelente uzeneteire ébredsz stb...csak hogy elérje céljait!

2015. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányok,hogy lehettek ilyen butusok és felelötlenek? :(
2015. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazán komoly kapcsolatot lehet építeni google fordítón keresztül. Átverés.
2015. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

dehát ő nem beszélgetni akar, hanem baszélgetni.

de ha te nem szeretnél ilyesmit, akkor inkább el se menj, mert utána még kelemetlenebb a helyzet. én egy görög fickót alig tudtam levakarni magamról, mikor még szűz lányként annyira hízelgett az egómnak, hogy elhívott az a jóképű görög félisten... visszafelé már futottam:/

2015. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Hogy érted, mi történt?
2015. nov. 4. 01:09
 9/9 anonim válasza:
minimal angolul kommunikáltunk, de "no"-t szelektiven elfelejtette érteni... de görögül se értette. És erőszakos volt. De nem történt semmi, csak nem tudom, hogy meddig ment volna el...
2015. nov. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!