Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtassak magamon?...

Hogyan változtassak magamon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon csendes vagyok és csak baráti körben oldódok fel..igazából minden viccre vevő vagyok és tudnék is hülyeségeket beszélni meg tudok jófej lenni de valamiért nem merem önmagamat adni vagy nemtudom..

Az osztályba semlegesnek néznek szerintem..nem vagyok beszédes emiatt unalmasnak is tarthatnak és kerülnek..

Ezen szeretnék változtatni hogy legyek az a fajta gyerek akit szeret az osztály és jól elvan mindenkivel meg vannak barátai..

Félénk is vagyok és ajj...plusz nem vagyok jó tanuló és ezért is lenézhetnek..

Gyűlölöm magamat...mit tegyek??:(...

Arra gondoltam nyáron összeszedem magamat...bár akkor lesz az utolsó évünk de remélem azért találok 1 év alatt pár barátot..

Az egyik évf. társam instagramját nézegettem és annyira jó neki..mindenki szeret ottvan neki 1000 barátja..nekem meg alig van.


2016. márc. 25. 23:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha ez érdekes..

Sose veszek részt osztály programokban..hidegen hagyom..

Senkire se írok rá hogy összeismerkedjünk vagy hogy jobb legyen a kapcsink..

Egy lánnyal nyáron kemeny 2 napig beszelgettem aztan azota semmi...ha akarok baratsagot ne hagyjam veszni es sokszor irjak nekik?:ss

Talan ez lehet a kulcsa?0.0

2016. márc. 25. 23:27
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem merek ráírni másokra hátha utálnak vagy nincs kedvük velem csetelni.
2016. márc. 25. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes volt... ha jól szűrtem le akkor te egy fiú vagy és 11.-es. Nincsenek bárátaid mer nem vagy nyított. Elmesélek neked valamit hát ha segít rajtad. Amikor először menetem az új iskolámba, már az iskola előtt tisztára paráztam hogy tuti nem fogadnak el, nem megyek oda senkihez, egyedül fogok ülni, mindenki utálni fog, aztán ez megváltozott, bementem évnyítóra ott az osztálytermünk előtt ült egy csaj mondom maganban, hogy megkérdezem ő is ebbe az osztályba megy-e oda megyek hozzá ilyen kis nyúszi hangon megszólalok te is ebbe az osztályba fogsz járni? Ő meg elnevette magát éd mondta, hogy igen... nézek rá aztán már egyből megértettük egymást és mindenen szószernt röhögtünk a tanáron(azt tudni kell hogy ha valaki meglátja azt a tanárt az az ember befog sírni). Beengedtek minket az osztályba oda menetem egy csomó mindenkihez dumálni vagy mondtam nekik jöjjenek oda hozzánk dumálni és lám mára vannak barátaim. Vagy legalábbis lespanoltam egy csomó mindenkivel... De amúgy én azt csinálnám hogy kideritem azokat az embereket akik szimpatikusak nekem és egy kicsit utána néznék nekik. Vagy oda mehetnél egy két csoporthoz gondolom szoktak kis csoportokba verödni.
2016. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!