Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki alacsony hogy tud a...

Ha valaki alacsony hogy tud a csajok kedvence lenni kötekedő hangos nagydarab csávók, meg magas jóképű magabiztos szépfiúk, meg ilyenek között?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem kötekedik, és hogy nem olyan, mint a szépfiúk (akik nem mindenkinek tetszenek)
2016. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy intelligens, vicces, művelt, kedves.


A magasság és a külső nem minden. Az értelmes nők a hozzájuk hasonlót keresik.

2016. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én mostani párom kb 6-7 centivel magasabb nálam (én 161 vagyok), átlagos testalkatú, átlagos külsejű. az előző barátom másfél fejjel volt nálam magasabb, kigyúrt volt, tetovált, viszont ahogy írod, kötekedő is, volt, iletve agresszív, ami odáig fajult egyszer hogy bántalmazott is.

a mostani párom ezután úgy lett a párom, hogy rájöttem, hogy ezután rájöttem, hogy mennyivel fontosabb az, hogy éreztesse velem azt hogy tényleg szeret, kedves legyen velem, toleráns, türelmes, mint az, hogy egy nagydarab tesztoszteronállat legyen akivel lehet "menőzni".

2016. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
húha, értelmesen megfogalmaztam, bocsi csak közbe másfelé is figyeltem, de azért remélem ki tudod bogozni amit írtam:D
2016. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!