Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van élet 22-n felül?

Van élet 22-n felül?

Figyelt kérdés
Tudom, hulye kerdes, de amiota befejeztem a sulit es dolgozok olyan egyedul erzem magam, es ismerkedni se tudok :/ Ez altalaban igy van ebben korban mar? Ugye mar nem vagyok rakenyszeritve az emberekre mint a suliban osszezarva veluk, szal ja...

2016. jún. 29. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem utána kezdődött. Én a suliban pont azt utáltam, hogy össze vagyok zárva egész nap 37 emberrel, amiből 34 darab barom van, gyerek vagyok, nincs pénzem, csak amit anyámék adnak, oda és akkor mehetek, amit megengednek. Oké, nem azt mondom, meg volt a szépsége annak is, hogy a legnagyobb bajom az életben annyi volt, hogy mit vegyek fel és kivel jövök össze kb. most meg jönnek a számlák stb. de azért sose mennék vissza gyereknek.
2016. jún. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Inessential ***** válasza:
Van.
2016. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

22 előtt mi volt az élet? Anyád tolta a szádba a kaját.


Ez az élet.

2016. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, h van.

Ismerkedni? Mire gondolsz? Barátokat nyilván nehezebb szerezni, de nem lehetetlen, én a munkahelyemen találtam meg az azóta legjobb barátnőmet is.

2016. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na ja gondoltam előjön a "munkahely" de én sofőrködöm, szóval ez olyan munka hogy 1 hónapig egyedül :D Ami nem rossz, sőt... jó. De amikor hazajövök akkor kellene hogy pont más legyen, és ugyan az minden. 1 hetet vagyok itthon, és kb a lakásban vagyok csak.
2016. jún. 29. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
És miért nem mégy ki a lakásból helyekre?
2016. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hova? -_^ pont ez hogy nincs hova menni. Kis város, nincsenek szórakozási lehetőségek. Egy mozi sincsen, semmi :D
2016. jún. 29. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy a saját helyzetedből adóan miért általánosítasz? Kicsit fura is, hogy úgy vezeted fel, mintha a korodból adódó probléma lenne. (pl úgy is meglehetett volna fogalmazni, hogy "Kisvárosban, sofőrködésben van élet?")

Ha nem jó a munkahelyed vagy a kisváros, akkor néha lehetőség után kell nézni, és amikor úgy van leváltani.

Vagy ha ez volt az "álmod", akkor minek panaszkodsz?:)


Én elhiszem, hogy ilyen helyzetben nehezebb lehet ismerősöket szerezni, de akkor ha nagyon akarjuk, akkor később más helyzeteket is kilehet alakítani, nem általánosítani kell és panaszkodni.

2016. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor költözz egy közeli nagyobb városba. Nem naponta kell bejárnod a kisvárosi munkahelyedre, szóval nem lenne megterhelő, ha havonta egyszer oda kéne bemenned dolgozni. Mikor meg ott vagy lesznek lehetőségeid.
2016. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!