Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 14eves vagyok es nem hiszek a...

14eves vagyok es nem hiszek a szellemekbenskk od miert lattam? Mi volt ez demonb?

Figyelt kérdés
hogy miért de apa alszik a fotelomban.Ma reggel szoval nemrég megkérdeztem anyámat mert apa nincs igt hogy mégis miért az én szobámban aludott egy fotelban erre olyan választ mondott hogy kirázott a hideg.Azt mondta hogy egész végig nála aludt és csak egy nővérem hugom és egy öccsémvam ugyhogy másférfi nem lehetett még mindig nyomaszt ez a kérdés kivolt a fotelomban?Na és a szellemek állitolag nem átlátszoak?Ennekmeg emberi bőre volt.4

2016. aug. 5. 10:05
 1/4 anonim válasza:
Ez egy kamukérdés. Már csak abból tudom, hogy én médium vagyok, és tudok kommunikálni velük, ha viszont biztos, hogy igazat mondassz, akkor írj privátba, akkor lehet, hogy egy Árny az
2016. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetalan nem kamu es felek!!!
2016. aug. 6. 11:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Es a szellemek stb leteznek a mediumok nem!!!Nincsenek mediumok nem vagy kulonleges
2016. aug. 6. 11:28
 4/4 anonim válasza:

A szellemek nem feltétlen láthatatlanok

Olyan alakban jelennek meg amilyennek akarják hogy lásd

És médiumok pedig léteznek én tisztánlátó vagyok

Figyelgesd máskor a kanapet és privátban szólj majd mondom mit kéne csinálnod

2016. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!