Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik egész nap úton vannak:...

Akik egész nap úton vannak: postások, villanyóra-leolvasók, stb. , hol végzik el a dolgukat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bekéretőznek valamelyik házba.
2016. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell nyilvános wc-kben, a munkahelyükön indulás előtt, ha van idejük megisznak egy kávét és annak az illemhelyén vagy amíg le nem jár a munakidő vagy ebédszünetig sehol.
2016. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A bekéredzkedést kétlem.

Ahhoz pofa kell.

Nyilvános wc ingyenes nem nagyon van, az meg durva lenne, 1-2 óránként fizetni érte.

Persze lehet, mert nincs más lehetőségük.

De a kávé meg vízhajtó, vagy ha bármi mást iszik egy kiskocsmában, akkor az garantálja a következő pisilést.

2016. szept. 1. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Voltam postás,pl.amikor cégekhez,gyárakba,irodákba vittem csomagokat megkerestem a folyosón a wc-t és minden lelkiismeret furdalás nélkül bementem.Aki ismeri a területét pár óránkét útba tud ejteni egy helyet ahova bemehet.
2016. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez így már hihetőbb, meg korrekt.
2016. szept. 3. 10:16
 6/9 anonim válasza:
A bekérezkedés eléggé necces, (ki enged be)ahány ember annyiféle. Megoldás lehet, városban: benzinkút, plázák. Falun, ha már ismert a dolgozó, ott azért megy a bekérezkedés. Más, a Nők, és más a férfiak helyzete. A pasik félre állva akár egy fa mögé, szükség törvényt bont alapon, de a Nőknél ez nem olyan egyszerű. Sőt, rengeteg az aberrált kukkoló.
2016. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én postás voltam sokáig. 12 ezres vidéki kisvárosban. Kerékpárral közlekedtünk (+ egy motorral). Munkánk során valóban órákig voltunk úton, de nem teljes munkaidőnk egészében. Hajnalban a napilapok kihordásával kezdtük a napot, majd ezután visszatértünk a postára, ahol nekiláttunk a levelek szortírozásának. Zsákokból kiborítva járás-körzetekre válogattuk, utána mindenki a saját körzetének leveleit útvonal szerint sorba tette. Átvettük az utalványokat, a pénzt, ajánlott leveleket, stb.

Ezt követően indulás. Lehetőleg előtte elintéztük a mosdó látogatását. Ha menet közben jött ránk, akkor betértünk a sörözőkbe, vendéglőkbe, de volt lehetőség cégeknél, vállalkozásoknál is elintézni a dolgunkat, illetve közintézményekbe (iskola, sportpálya épülete, strand, önkormányzat, orvosi rendelő). Igen, végső esetben bekéredzkedtünk magánháznál is. Természetesen, nálunk jobban senki nem ismerte az embereket. Jól tudtuk, ki az, akinek a természete barátságos, jóindulatú, ráadásul még tiszta ember is.


Mivel, munkánk során többször visszatértünk a postára, így nem sokszor kellett mások privát mosdóját használnunk.

2016. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fecsi válasza:
Hozzánk a kéményseprő kéretckedett be az udvari vécébe. Csúnyán összefosta. Slaggal kellett kimosni.
2016. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...ezek szerint vészhelyzet volt...
2016. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!