Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért piszkál néhány rokonom...

Miért piszkál néhány rokonom máris jogi kérdésekkel, amikor csak 3 hete kezdtem az egyetemet?

Figyelt kérdés
Mondtam nekik, hogy ezeket még nem tanultuk. Elmagyaráztam, hogy az első félév az alapozásról szól, de nem értették és megsértődtek. Mit lehet kezdeni az ilyen emberekkel?
2016. szept. 29. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pereld be őket.

[link]

2016. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta elkezdtem az orvosi egyetemet ( másodéves vagyok), az összes rokonom hozzám jön, hogy diagnosztizáljam.. gondolhatod.. :D
2016. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
En egyetem nelkul is adnam a tanacsokat :-P
2016. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Sértődjenek is a hülyéi. Annál jobb legalább többet nem zaklatnak.
2016. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj valami okosságot mondani, hogy utána nézel, megkérdezed, stb. Ez még mindig a jobbik eset. Vannak olyanok akik már kitanultak egy szakmát, a szakmába vágó kérdésről elmondják a véleményüket, a család meg leoltja őket, hogy úgysem ért hozzá.
2016. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én imádom, ha megsértődnek! Legalább békén hagynak!
2016. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem orvosira jársz, mert akkor már az aranyereiket mutogatnák. Attól még, hogy rokonaid, nem vagy köteles elviselni a hülyeségeiket. Aki elsőre nem fogja fel, hogy még jóformán semmit nem tanultál, arra kár energiát pazarolni.
2016. szept. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!