Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Közületek volt már olyan aki...

Alex K kérdése:

Közületek volt már olyan aki nem ment szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Ha igen mièrt?
2016. okt. 18. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik osztalytarsam vallasi okok miatt nem tncolt.
2016. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem fogok.

Mert hidegen hagy.

2016. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mentem - ezelőtt 10-12 éve.

Nem szeretek szerepelni, sem táncolni, eleve igyekeztem a bejárást csak a kötelező órákra pazarolni, a bugyuta rendezvényeket meg kihagyni (voltak is belőle balhék, sajnos meg kellett játszanom a betegesen lámpalázast).

2016. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ènis így vagyok vele, utálom az ilyen rendezvènyeket, szerencsère a szüleim jófejek ès olyankor igazolnak szülői igazolással. Nekem most lesz szalagavató de nem megyek el.
2016. okt. 18. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam. Oka hogy egy nagy baromsàg. Ettől nem leszek nagyobb és még csak egy jó élménynek, bulinak sem volt jó, mert az akkori igazgatónő egy fap.ina volt. A legérdekesebb és legizgalmasabb előadás egy angolkeringő volt. Csak beszéd, vers, ének, beszéd, beszéd, beszéd volt.
2016. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!