Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnének az én környeze...

Hogy lehetnének az én környezetemben is hasonló dolgok? Most 17 vagyok, azt mondják, hogy legyek csak türelemmel, de a leírt dolgokat sokszor ma már 14 évesek csinálják meg ilyenek, miért van az, hogy én ezekből szinte mindig kimaradok?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy a fiatalok élete abból áll, hogy folyamatos bulik, pia, cigi, fű, szex, balhék, törvény határainak feszegetése (nem egyszer nyílt átlépése), iskolával nem foglalkozás, lógás, tanárok alázása és semmibe vétele, szülők persze nem tudnak semmit, és még sorolhatnám, ehhez képest én ebből szinte semmit nem tapasztalok meg, inkább unalmasak és szürkék a napok. Miért van ez?

2016. okt. 23. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Mert nem teszel rola hogy jo legyen;)) 16L
2016. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
mert van akit normálisabban neveltek, vagy nem olyan társaságba került, vagy szimplán más féle képpen lázad.
2016. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2016. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
elnyomtak
2016. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem akarsz kimaradni ilyenekből akkor keress egy olyan rossz társaságot, amitől a szülők többsége félti a gyerekét. Vagy te magad is ilyenné válhatsz, könnyű dolog. Aki normálisan éli a mindennapjait mindenféle függőség nélkül, az nem feltétlenül unalmas, szürke...
2016. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hogyan tudok ilyen társaságot találni?
2016. okt. 28. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz xd
2016. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
te tényleg ilyen hülye vagy?
2019. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!