Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ember idegesít, hogy...

Egy ember idegesít, hogy kerekedjek felül rajta?

Figyelt kérdés
Közös munkahely, úgyhogy nem tudom elkerülni, viszont már attól ideges leszek, ha rágondolok. Ha meg látom is, képtelen vagyok elviselni. Nem arrol van szó, hogy utálom, viszont valami nincs rendben kettőnk között, állandóan feltűnően sóhajtozik miközben próbál jófej lenni. Normális vagyok vele én is, szóval soha nem bantottuk meg egymást én úgy gondolom, csupán arról van szó, hogy valószínűleg nem tudjuk, hogy viselkedjünk a másikkal. Legalábbis én ezt érzem és az ő viselkedéséből kiindulva valószínű, hogy ő is ideges lehet. Egész egyszerűen nagyon frusztrál a dolog. Beszélnem kéne vele erről? Mit mondjak neki?
2016. nov. 6. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a saját dolgoddal foglalkoznál és magadon kerekednél felül.
2016. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most mi a franc baj van a kérdésemmel?
2016. nov. 6. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló nem normális, úgy birom az olyasmi válaszokat

Hát ha nincs arra mód hogy egymástól külön dolgozzatok és ne szóljatok egymáshoz akkor mindenképpen meg kéne beszélni. Ha valakivel nem megy a beszélgetés akkor nem érdemes erőltetni, van olyan h csak csendben dolgoztok egymás mellett és csak akkor szóltok egymáshoz ha a munkával kapcsolatos mondanivaló merül fel.

2016. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 na milyesmi válaszokat? A kérdező előadta, hogy alaposabb ok nélkül utál valakit, szóval a hibát magában kéne keresni és toleránsabbnak lenni.
2016. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én így vagyok apámmal.
febr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!