Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rossz ember vagyok amiért...

Rossz ember vagyok amiért visszataszít engem ha valaki aki sérült ami szomorú provokatívan viselkedik?

Figyelt kérdés
Nem gyakran utazok személyvonattal de ha igen két település között rendszeresen hurcolásznak sérült fiatalokat. Természetesen sajnálom őket és lelkiismeret fordulásom is van de sajnos a viselkedés nem okés gyakran köpködnek és néha nem sokon múlik hogy egy egy cuccomat találják el és egyszerűen kiráz a hideg a gondolattól is hogy eltalálja valamelyik. Nem értem miért nem lehet külön rendelni speciálisan fenntartott helyet és miért kell inzultálni az átlag embereket. Tény hogy családon belül sem bírom ha valaki lenyálazza a személyes tárgyaimat vagy netalán engem.
2016. dec. 25. 19:22
 1/2 Psycho ***** válasza:
Emiatt nem vagy rossz ember. Más dolog megérteni amit csinálnak, és más dolog elfogadni - ezeket külön kell kezelni! Az, hogy "sérültek", vagyis hátrányos helyzetűek (jól értem?), nem mentség. Ami miatt rossz szemmel nézel rájuk, az az, hogy te jól szocializálódtál, tudod, hogy ilyesmit nem illik, nem szabad csinálni. Ők ezt vagy nem tudják, vagy tudják, csak nem érdekli őket (esetleg pont, hogy a szándékosan határokat feszegetik). Szerintem rossz ember nem vagy attól, ha nem tolerálsz ilyesmit.
2016. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi hogy így látod. Csak már néha kellemetlen ha arrébb rakom a cuccom mert közel van persze csak ha látom hogy olyanok.

Na de hogy látszódjon hogy nálam nincs kettős mérce a csoporttársaimnál sem igazán voltam oda azért aki összeokádott mindent és majdnem a cuccaim is.

2016. dec. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!