Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leszbikus, biszex lányok...

Leszbikus, biszex lányok nektek van hozzátok hasonló lányokból álló baráti körötök?

Figyelt kérdés

Olyan szar érzés,hogy csak hetero barátaim vannak és nem igazán tudnak azonosulni velem.Ti hol ismerkedtetek meg az ilyen beállítottságú barátaitokkal?Vannak tippjeitek hol kéne keresgélnem?

17/L/L



2016. dec. 26. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Alterego
2016. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Sajnos nincs egy hozzam hasnolo baratom se

15/l/bi

2016. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Random kiderülhet a téged körülvevő emberekről hogy nem mindenki hetero, csak nem ezzel fogják kezdeni...

De amúgy irhatsz:)

17/bi/l

2016. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Van egy bi baratnom,most osszejott egy masik lannyal en pedig eszmeletlen rosszul erzem magam. Mar semmi masra nem tudok gondolni, csak arra, hogy engem egyedulhagyott es barmit megtennek azert, hogy valki megcsokoljon. Nem tudom, hogy o az aki hianyzik es tobb mint barati erzeseim vannak iranta, csak radobbentem, hogy nem kene varni ra, vagy csak a zavar, hogy o nincs egyedul
2016. dec. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sajnos nincs, de ha lenne...ah milyen orgia lenne...
2017. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem az egyik osztálytársam bi:) nagyon sok nő/tini biszex, csak jól titkolják vagy még maguknak sem merik bevallani.:) 18/l/bi
2017. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sajnos sincsen. És valóban kicsit rossz érzés hogy egyedül vagyok ugymond.

16/l/bi, ha van kedved írj:)

2017. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nincs :c, pedig szeretnék
2017. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szinten nem rendelkezem bi baratnovel.. Pedig lelkileg testileg figyelnek ra..🤷‍♀️

24/Nő

2022. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!