Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítélnek és néznek hülyének?

Miért ítélnek és néznek hülyének?

Figyelt kérdés
Csak azért mondják rám hogy földönkivüli vagyok nem emberi fajból való vagyok mert animéket nézek , mangákat olvasok és Japánulbeszlek/tanulok ?

2017. jan. 8. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem ezért miért néznének téged hülyének. Szerintem a japán egy nehéz nyelv, aki beszéli az már hülye nem lehet. :)
2017. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nincs összefüggés, ergo, mert agy mosott vadbarmok.
2017. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Kit érdekel?

https://www.youtube.com/watch?v=9tFVYKcNN3E Nekem ennyi a véleményem az emberekkel kapcsolatban.

2017. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg rossz társaságban vagy. Vannak ilyen parasztok, akik szerint az anime mese, japán pedig egy idióta ország, ahol minden férfinek kicsi a farka, a nők meg tök laposak. Ne pontozzatok le, tényleg vannak ilyen emberek, az osztálytársaim 90%-ának idáig terjed a gondolkodása.


17/L

2017. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Hogy kell Japánul kérni a boltban a Pálpusztait?
2017. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :3 15L
2017. jan. 8. 20:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Valoszeg azért mert úgy viselkedsz mint egy weeboo.

Ha csak annyi lenne, hogy animéket nézel azzal nem lenne semmi gond.

2017. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gondolom látszik az öltözködéseden, a viselkedésen az (túlzott) "animésség", és ez nem tetszik nekik. Legalábbis csak gondolom.


(bár nálam ha valaki nagyon szereti az animéket és Japánt az pluszpont ismerkedéskor, de minden ember más és más)

2017. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok Weeboo mivel tényleges tanulok japánt oké össze keverem az angolt a magyar és a japánt mert nemtudok minden szót van hogy jpánul jobb ki mondani mint magyarul vagy angolul .

Nem nem látszik az öltözködésemen normálisan öltözködök :/

2017. jan. 9. 19:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"...össze keverem az angolt a magyar és a japánt mert nemtudok minden szót van hogy jpánul jobb ki mondani mint magyarul vagy angolul ."


Akkor meg is van a válasz a kérdésedre.

2017. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!