Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van okom félni?

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt álló fiatal vagyok, vidéken élek.

3 évvel ezelőtt, bűnözők, különféle módszerrel kamu ügyvéddel, kezességvállalással stb. megszerezték budapesten élő idős nagyapám házát. Sok ilyen esetről olvasni. Szintén a fővárosban élő rokonaim rendőrségre vitték az ügyet, őket többször, zsarolták, megfenyegették, de nem tudok róla, hogy bármi bántódásuk esett volna.

SMS-ben illetve facebookon engem is megkerestek különféle gyanús üzenetekkel, hogy hidegre teszik az ellenük intézkedő rokonaim stb, de letiltottam őket, meg nem is reagáltam rájuk. Azóta semmi.

Most idén végre eredményes lett az ügy, mivel több áldozat is összefogott, így a rendőrség és a bíróság úgy néz ki az elcsalt ingatlanokat visszajuttatja hozzánk. Én jövőre budapesten fogok tanulni és akkor ebben a visszakapott házban laknék, de kicsit azért félek, hogy nehogy elraboljon, megzsaroljon, bántson, zaklasson ez a bűnszervezet.

Elképzelhető ilyesmi, vagy azért ilyen módszerrel Budapesten nem élnek a bűnözők?



2017. jan. 21. 16:49
 1/7 llorTllorT ***** válasza:
sajnos vannak ilyen emberi hulladékok.azért nem csikágó de nem árt vigyázni.
2017. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hat en nem laknek ott, meg ha bortonben is vannak ezek a bunozok biztos vannak kapcsolataik s a bortonbol is tud kuldeni valakit valakiket hogy torjek be a fejed, boszubol nehogy mar jo legyen neked ezek ilyenek hogy na akkor csak azert is, bar lehet semmi nem lesz ebbol nem tudhatjuk, nem vagyunk josok.
2017. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, de azért gondolom budapesten nem jellemző, hogy embereket rabolnak el, kínoznak meg?
2017. jan. 21. 18:10
 4/7 A kérdező kommentje:
2. és ha pl a család eladja a lakást és abból vesz egy kisebb garzont nekem valahol, akkor gondolom abból már nem tudják lenyomozni ilyesmi stb.
2017. jan. 21. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
csak siman megvernek betorik a fejed ilyesmik, nem hiszem hogy elrabolnanak hogy kinozanak, pont azt akartam irni hogy sztem adjátok el az ingatlant es a penzbol vegyetek masikat ugy mar biztonsagban leszel.
2017. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2017. jan. 21. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Torold a facebookod es csinalj teljesen masneven egyet. Aztan vedd fel az ismeroseid ujra. Elotte ird meg nekik,h mi lesz az uj faced.


Uj lakast vegyetek a belvarosban.

2020. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!