Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék magabiztosabb,...

Hogyan lehetnék magabiztosabb, nyitottabb, közvetlenebb?

Figyelt kérdés
Jövőre egyetemre megyek, de félek tőle. Ha bekerülök egy idegen társaságba nem szoktam én lenni az,aki beszélgetést kezdeményez. Hogyan tudnék ezen javítani. Nem tudom, ott hogyan szerezzek majd barátokat.

2017. jan. 22. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondj valamit Magadról, hogy miket szeretsz, olyan társasághoz, akivel nem egyezik a véleményetek nehéz beilleszkedni. Mi alakította ki az elzárkózottságot?

Nekem pl. eléggé elvont és sötét személyiségem van, ami megnehezíti a dolgom a társaság keresésében, én is tervezem az egyetemet, és kicsit félek is tőle, hogy találok-e egyáltalán beszélőpartnereket. :D

Ami biztos, hogy lesznek Hozzád hasonló emberek, de az is lehetséges, hogy már megtalálták a saját fajtájukat, ami nem probléma, csak új dolgot kell felmutatnod, hogy Téged is megéri a társaságba helyezni. ^^

2017. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pasi vagy!igaz?
2017. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, lány vagyok. Nem szoktam bulizni járni nem szoktam inni alkoholt. Amúgy 18 éves vagyok és 150 cm. + vagy 13 évesnek nézek ki, így az emberek nem is nagyon jönnek oda hozzám.
2017. jan. 22. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb lehetőség a gólyatábor szerintem, pikk-pakk szerezhetsz olyan ismerősöket, akik később a barátaid lesznek. Ha van rá lehetőséged, ne hagyd ki, a legjobb alap az ismerkedéshez.
2017. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a gólyatáborba, hogy ismerkedjek, ha nem merek senkihez odamenni. Plusz az ilyeneken mindig inni kell én meg nem szoktam :/
2017. jan. 23. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:

"Inni kell"

De aranyos vagy. :))


Csak tudatosan gondold végig, mi okod van beszélgetésbe kapcsolódni vagy nem.


Kérlek írj rám s segítek.

2017. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gólyatábor tényleg jó ötlet, hidd el, ott hozzád is oda fogak menni. Előny, ha július végén amikor a ponthatárok kiderülnek, belépsz a szakos Facebook csoportba, és megkeresel egy-két szimpatikus embert, akár csak annyival is, hogy jön-e a gólyatáborba. Írásban könnyebb kommunikálni, és ha már itt kiderül, hogy flegma, vagy nem hozzád illő, akkor legalább már tudod, hogy kit ne keress a táborban. Ha pedig beszélgettek egy jót, akkor legalább lesz kihez odaülni a vonaton, mikor mentek.

Tényleg baromi sokan (és sokat) fognak inni, de semmi olyat ne csinálj, amihez nincs kedved. Hidd el, kevésbé fog ez feltűnni, mint most gondolnád.

Sok sikert a szóbelikhez! ;)

2017. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!