Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Kocsisbarbi kérdése:

Mit tegyek ilyen helyzetben? Nem tudok dönteni. Többi lent.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz

Tehát a suliban van ket tarsasag akivel nagyon joban vagyok es el kene vegre dontenem hogy kikkel szeretnek lenni, mert a ket tarsasag utalja egymast, es volt egy lany aki probalt igy joba lenni mindket klikkel de csak az lett h mindket csapat kikozositette.

Szoval az elso tarsasag nagyon kedves aranyos jofej, amikor sokan nem birtak befogadtak nagyon jol elvoltunk sok emleket szereztunk stb stb. de annyira gyerekesek, es neha cikik nem viccesek es mar annyira nem erzem magam jol veluk csak nem akarom otthagyni oket mert nagyon halas vagyok nekik mindenert es nem akarom hogy csalodjanak bennem hogy ahhoz a tarsasaghoz csatlakozom akikkel nagyon nincsenek joba

A masodik tarsasag az a tipikus meno "banda" akiket mindenki ismer a suliban jofejek vicces jol oltozkodnek tudjatok. Az elejen veluk voltam de aztan elkezdtek nembirni mert mindig kell valaki akit utalhatnak es akkor voltam nagyon sokat a masik tarsasaggal. De most megint nagyon joban lettem veluk is, egyre tobbet rohogunk meg logunk egyutt, es nagyon szeretem oket, mostmar ok is engem. De ott meg mindig en vagyok mondhatni a leghalkabb meg megegy lany. Es veluk sokkal jobban erzem magam egy az erdeklodesi kor mindent megtudunk beszelni, nem ugy mint a masik tarsasaggal akik ilyen ovodas dolgokrol beszelnek.

Szoval ha az eszemre hallgatok akkor az elso klikkel lennek, ha a szivemre akkor a masodik menobb tarsasaggal, aztan ott meg kitudja megint nem vernek e at, mert a masik tarsasag sokkal befogadobb.De egyszeruen nem tudok donteni. Szerintetek mit tegyek? Nem akarok ugy jarni h akkor egyedul maradokElore is koszonom:(

17/|

17/l



2017. jan. 22. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem hogy valami 13 éves lányka vagy erre meg már mindjárt 18.. De szerintem inkább válaszd az első társaságot, a második banda csak egy ideig lesz veled jóba aztán megint dobnak a sárba téged. Egyébként meg nem tök mindegy semmi közük hozzá hogy kikkel vagy egyik társaságnak se. .-.
2017. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Wow..mindkettő unalmas, átlagos, egyik sem jó társaság. :D A helyedben egyikhez sem csatlakoznék.
2017. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Pont úgy hangzik, mint valami béna tévés tinisorozat egyik epizódja... válasszam a régi, kedves, de gyerekes csapatot, akik befogadtak, vagy az új, menő, vagány bandát, akik megtűrnek ? Hmm... ez legalább 4-5 filmben benne volt már. :D

De ha mégis igaz, akkor csak azt tudom javasolni, főleg, mert már 17 vagy, hogy kapd össze magad, és szerezz igazi barátokat. Ez nevetséges, hogy két társaság között őrlődsz, mert különben egyedül maradnál. Ha egy sincs közülük, akivel tényleg barátok vagytok, akkor te már rég egyedül vagy és maradsz is. Az, hogy koslatsz pár ember után, az nem barátság. Tojnak a fejedre és a kisujjukat sem fogják mozdítani, ha bármire szükséged lesz.

Plusz baromira felszínes vagy. A nevüket tudod egyáltalán? Ismered bármelyiküket közelebbről? Vagy leragadtál ott, hogy az első csapatban mindenki "gyerekes és ciki", a másik banda meg "menő"?

Úristen, komolyan nem hiszem el, hogy ilyen létezik a való világban, ez tuti kamu.

2017. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na látod, ezért teszi jól az, aki egyiket sem válassza. Ott kell hagyni mindkét csapatot, keménykedjenek meg gyökérkedjenek magukban, te inkább foglald el magad valamivel. Ez a lehető legjobb megoldás, mert úgyis mindkét csapatban szenvedni fogsz, és valami kivetnivalót találsz majd. Sajnos pont azokat nézik hülyének, aki így cselekszik, de szard le, mert így teszed a legjobban. Netezz, hallgass zenét, csinálj házit, játsz valamivel, olvass valamit, vagy csak gondolkozz azon, hogy mit is csinálhatnál.
2017. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!