Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Taylor Swiftet miért tartják...

Taylor Swiftet miért tartják egy kígyónak?

Figyelt kérdés
Sokan utálják őt,kígyónak titulálják meg egy egyéb díszes nevekkel illetik.Ez miért van,valaki beavatna?

2017. aug. 29. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Annyira én sem vagyok képben, hogy pontos részleteket ismerjek, de ez volt nagy vonalakban: Kanye az egyik számában elég lekezelően beszélt Taylorról (kb lek...rvázta, és azt mondta, hogy megvolt neki) mire Taylor a nyilvánosság előtt látványosan kiakadt, de mint kiderült, Kim Kardashian (Kanye felesége) rögzítette a telefonbeszélgetést, ahol Taylor beleegyezett, hogy Kanye azt mondja, hogy d.gtak..
2017. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az embereknek mindig kell valaki akit utálhatnak. Iszonyatosan nagyokat szoktam röhögni azokon a gyökereken, akik proliként zsigerből utálják a sztárokat, és elmondják őket mindennek, holott max egy videoklippben, interjúban vagy instagramon látták eddig az illetőt :D
2017. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
85%
Kanye nem azt írta hogy dugtak, hanem hogy lehet még megd.gja és ő tette ezt a rib..ncot híressé. Le rib..cozta. Kim a felvételt meg állítólag össze vágta. Taylor nem ebbe egyezett bele. Azt tegyük hozzá hogy Taylor rekordokat dönt, Grammy díjakat nyer több milliárd megtekintése van youtubeon, toplistás dalok. Kanye hol van? Sehol sem. :)
2017. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Amit a többiek leírtak, +gyakran ír/írt számokat exeiről, és sokan gyanusították hogy már csak azért randizik hogy legyen kiről írnia
2017. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!